LENKIJA trokšta revanšo

Moderator: aleksej

Postby Algimantas » Tue 2008 Dec 09, 22:50

Gerai, Edvard, galiu pateikti, kad ir kelioliką Jūsų tekstelių. Deja, tik ką man "užlūžo" Kandaurov tinklalapis ir nebegaliu išrinkinėti, be to, ir laiko nebeturiu (bet gal užteks ir 8, juk ne klasiką ruošiuosi cituoti).

Taigi, EDVARD BUŽINSKIJ, Kandaurov tinklalapis "Шашки в России":

2007 – 04 - 27
ОТДЫХАЛ Я У МОРЯ, В ПАЛАНГЕ,так вот произошла трагедия национального масштаба; почти ВСЕ (80 проц!!! )мужчины беременные,не важно сколько лет 20 или 60!!!.Естественно все наливаются пивом безразмерно ,животы ВЫПЯЧИВАЮТ круто сваренным Яйцом ... и смотрят свой дурацкий баскетбол, ( о, боже, скоро чемп. мира!) и пьют рекламируемые НА МАЙКАХ СПОРТСМЕНОВ(!!!!) сорта пива.НУ КАК ЖЕ, БОГИ ВЕДЬ рекламировать ерунду не станут...НУ ТЕПЕРЬ НАС ГОСУДАРСТВО-ПУЗАТЫХ ТОЛЬКО ТО СПАСАЕТ, ЧТО И соседи не МЕНЬШЕ ПЬЮТ...А то бы захватили враз....


2008 – 01 – 11
НЕТ,ну это можно с ума сойти ;вступили мы в Шенгенскую зону(слово то какое...).Теперь воруй, убивай, кради детей,вывози глупых девчёнок пачками в публичные дома и беги подальше, поглубже в Европу -фиг тебя кто найдёт ; ГРАНИЦЫ ТО НЕТ...Паспорта НИКТО не проверяет..Едь куда хошь...ВОТ И СТАЛИ МЫ ШТАТАМИ ЕВРОПЫ.. .Перспектива...ну наверно станем в будушем N-ным штатом Америки... По крайней мере молодёжь англо-американский язык усиленно учит,фильмы в оригинале смотрит,знай готовится...Да дела ....ГРАЖДАНЕ ЕВРОПЫ....


2008 – 01 - 13
МОЮ РОДИНУ ЛИТВУ Превратили в АМЕРИКАНСКУЮ ПОДСТИЛКУ ! Президент-американец,Главный по спасению душ-американец,до недавнего времени военный министр -американец ,даже ведущие шоу -американки,Везде американо -английские надписи ...ПРАВИЛЬНО ПИШУТ СКОРО переименуют страну;LIETUVA -COCA COLA..ВЫ ВЛЕЗЛИ СО своей партией(партиями) от которой(-x) тошнит большинство граждан ЛИТВЫ ..Вы сами провоцируете конфликты,а это методы коммунистов(ландзбергисты -те же коммунисты ,только делающие вид что ДРУГИЕ..)ЗАЧЕМ??
ВАМ НРАВИТСЯ ГЕНОЦИД литовской культуры,языка..НАВРЯТЛИ ...Америка всё на себя тянет...А люди ,которые заправляют страной,без морали -им это до лампочки ,лишь бы им деньги текли рекой...Мне жаль ,что те кто погибли в январе ,те кто был ранен,пострадали зря,так как многое, что думалось 17 лет назад не сбылось....

2008 – 02 - 12
Раньше нами командовала МОСКВА,а теперь БРЮССЕЛь(да и АМЕРИКА) какая х-- разница простому человеку, живущему на одну зарплату??? Сменили ХОЗЯИНА,вот и всё...Ах да СВОБОДА...НУ И куда её всунем???БЕЗ ДЕНЕГ....Да и свобода-то больше для подонков ,бандитов и убийц... ДА денежных МЕШКОВ...
СЕГОДНЯ наш президент подписал указ передать МАФИОЗНОЙ группе власть над атомной энергетикой страны.Почему мафиозной?А как ещё можно назвать
тех ,кто много лет ( А ЭТО ОГРОМНЫЕ МИЛЛИОНЫ,И СКОРЕЕ ВСЕГО УЖЕ МИЛЛИАРДЫ!!)платил налоги по инвалидной таксе(то есть ГРУППА зарегистрирована на инвалидов ,а Это намного меньший налог!!!)...НЕТ СЛОВ...( ой получу... ----- выдал гостайну...)

2008 – 03 – 22
И Я -НЕ ЛИТОВЕЦ-страшно злюсь от такого порядка в нашей стране ,КОГДА НА СВОё ПЛЮЮТ,а ЧУЖОМУ МОЛЯТСЯ!!!!
ЗА 4 пасхальных дня (по всем важнейшим литовским каналам)около 100!!!американских фильмов,7-8 Европейских,3-4 русских,2-3литовских!!!!фильма...Плюс кальки с американских шоу...ТАК ДОЛЖНО БЫТЬ????Сами без российских шпионов уничтожаем свою
НАЦИОНАЛЬНУЮ ЛИТОВСКУЮ КУЛЬТУРУ


2008 – 03 – 22
ХОРОШО ИЗДАННЫЕ КНИГИ ЛИТОВСКИХ АВТОРОВ ,редкость по сравнения с МАКУЛАТУРОЙ ЗАПАДА(ОТЛИЧНО ИЗДАННОЙ!!!)...ДА И ЦЕНЫ(!!!) на ХОРОШИЕ литовские книги ,не для литовской интелигенции (НЕ ЗРЯ ЖЕ ЛИТОВСКИЕ ПЕДАГОГИ БАСТУЮТ..),а для богатых; новых литовцев;(не читают, но перед друзьями красуются) .ТЕАТРЫ -не знаю что сказать в плюс их репертуара..Классика-смотреть можно(но не будешь же смотреть спектакль несколько раз..)Современные,в основном зарубежные пьесы просто АМЕРИКАН-ШОУ...Противно ,выходишь из театра, как дурак мешком ударенный...

2008 – 03 – 22
(...)ВСЕ ЗНАЮТ, почему не все бастуют -потому что ОДНИ ЗАПУГАНЫ...другие НИ ВО ЧТО УЖЕ НЕ ВЕРЯТ...кстати я был на митинге в ВИЛЬНЮСЕ- прикинул около 1000 в основном учителей ,были и знакомые...1200-1500лт ( 300-400euro)ЗА КАТОРЖНЫЙ ТРУД с большим стажем!!! )(...)


2008 – 05 – 13
У НАС в клубном В БАСКЕТБОЛЕ ,полная деградация-накупили зарубежных игроков и парют народу мозги( с помощью прессы,телевидения,пива) мол литовский( был литовский ДА СПЛЫЛ...) клуб ЖАЛЬГИРИС борется в серии суперфинала с литовской(ХА--ХА) командой Летувос ритас...НАРОД(болейщики) УЖЕ ОХРЕНЕЛ совсем ..КАКОЙ ЛИТОВСКИЙ КЛУБНЫЙ БАСКЕТБОЛ??? ТАМ ЛИТОВЦЫ НА ДЕСЯТЫХ МЕСТАХ,а впереди иностранные звёздочки..РАЗВЕ НА ТРЕЗВУЮ ГОЛОВУ ЗА ТАКИЕ КОМАНДЫ МОЖНО БОЛЕТЬ....НИКАКОГО ПАТРИОТИЗМА...
Algimantas
 
Posts: 1449
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby arunas05 » Tue 2008 Dec 09, 23:05

kaip nebūtų gaila , bet Bužinskio tekstuose daug tiesos....
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby edvard » Tue 2008 Dec 09, 23:33

na ir kur cia kas nors blogo pasakyta apie Lietuva? viskas tiesa.o is tikruju sarkastiskas juokas pro asaras. nesuprantu , kodel tai jums neaisku? :(
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby Algimantas » Tue 2008 Dec 09, 23:45

Nesiruošiu daugiau ta tema čia ginčytis. Aš taip nemanau, kaip A.Bučinskas. Bet šiuo atveju ne apie tai.
Nemažai peržiūrinėju rusiškų tinklalapių ir forumų - šachmatų, kai kuriuos kultūrinius ir pan. Yra pvz. viename labai populiariame šachmatų forume atskira tema apie "Pribaltiką". Nei ten, nei kitur beveik nesutikau kritinių tekstų iš Lietuvos apie Lietuvą. Tuo labiau daugiau ar mažiau žinomų žmonių.
Dar kartą kartoju - vienaip tekstas atrodo pateiktas pas mus, kitaip kitur - sakykime, rusiškoje žiniasklaidoje, kai kas jų tik ir laukia. Lygiai taip pat man nepatiktų ir, sakykim, kokio Rusijos šaškių didmeistrio panašūs tekstai apie Rusiją, sakykime, šiame mūsų tinklalapyje (tegul savo problemas sprendžia pas save). Ach, tiesa, aš užmiršau, kad Rusijoje tiesiog viskas puiku...Ir ten pvz.krepšinio komandose žaidžia vien tik Rusijos piliečiai (imkime, kad ir šią smulkmeną).
Jeigu man ar V.Puočiauskui, ar dar kam nors tokie tekstai nepatinka, mes turime teisę apie tai parašyti. Tuo ir baigiu.
Algimantas Kačiuška
Algimantas
 
Posts: 1449
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby edvard » Wed 2008 Dec 10, 0:41

...Algimantas;....kai kas jų tik ir laukia.
:idea: Rusijoje TAIP atpigo nafta ,kad ju snipai negave snipinejimui dotaciju is SLAPTUJU tarnybu daugiau negali prenumeruoti lietuvishkos spaudos(tiesiog neturi pinigu) negali pasamdyti verteju is sunkiausios Europoj lietuviu kalbos i rusu...vargsiukai...O cia jiems nuskilo!!Shaski.com :!: ir ten Buzinskij su ilgu liezuviu... :!:

Algimantas;Ach, tiesa, aš užmiršau, kad Rusijoje tiesiog viskas puiku...

:idea: Jai kas nors blogai pas mus, tai visiskai nereiskia ,kad gerai Rusijoi.... tai AISKU,ir be komentaru.... :?

Taigi jusu kredo;Apie Lietuvos ivykius rasom tik gera(visur,visada, i neduok DIEVIE su ironija.... :evil: ) ,kaip apie NUMIRUSI??? :?: Pseodopatriotizmas.... :cry:
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby ricka-plun » Wed 2008 Dec 10, 16:26

Vis va paskaitau cia ir galvoju,ar kistis i ta diskusij,ar ne...Kadangi man tiesa patinka ir betkuris kelias nuvedantis iki jos,tai ir as brukstelsiu,galvoju,savo nuomone! Visu pirma,del maco tarp Lietuvos ir Lenkijos.Kadangi turejau garbes uz Lietuva suzaisti(Aciu labai Vaidui,kuris mane pakviete!),tai mano nuomone tokia butu!Reikia tik dziaugtis ir dideli aciu sakyti uz toki surengta maca!Manau,kad fededacija galejo ir padekos rasta Vaidui iteikti!Tiek kiek as esu saskese,tai neteko girdeti,ar gauti pasiulymu is federacijos,kad butu suorganizuotas koks macas tarp kokiu valstybiu,ar gauti pasiulyma suzaisti uz Lietuva.Tai apie ka cia kalbeti?Organizuoti ir dar malones prasyti is federacijos,kad palaiminima duotu?O,jei dar pasakys ne?Kad ir kas beorganizuotu,as visada pasiryzes suzaisti uz Lietuva!Ir man,tai yra garbe!
Dabar kas liecia ta nusipelnyma..Nezinau,bet gal kai esi niekuom nusipelnes(kalbu apie save),tai atrodo viskas kitaip ir sekanciai:
Galbut sirdyje ir norisi,kad tave ivertintu,bet ar reikia del to verkslenti?Ar tikslas tavo darbo ir zaidimo buvo tik tam,kad kazkas kada tave ivertins?Ar to reikia prasyti?Manau,kad ne!Ar galima sulyginti ir aplamai kelti klausima kas labiausiai yra nusipelnes Lietuvai?Ar sakykim,koks treneris kokiam mazam miestelyje dirbes visa gyvenima daug metu bus maziau vertas uz kazkuri kita?Manau,kad visi yra verti pagarbos ir demesio! Paskutine,trecioji dalis yra pati nemaloniausia,kuria as cia dabar parasysiu!Kiekvienas turime draugu!Plunge,kaip zinote garsi sachmatistais!Tad ir kelis draugus turiu is ju tarpo.Uzejus viena vakara pas mane jiems daviau paskaityti kas cia rasoma!Vat jums nuomone is pasalies:Siaubas,kad zmogus taip negerbia savo salies!Raso tokius vejus ten i Rusijos tinklapi!Kaip jums visiems nera geda del jo?..Na,minciu buvo pasakyta ir daugiau,bet as tik jas pasistengiau kuo glausciau parasyti..Pabaigai vat toks klausimelis Edvardui!Kaip manai,ar nekeista,kad tavo rasytus zodzius,tiek Vaidas,tiek Algimantas,tiek as,tiek vat zmones is pasalies supranta vienaip,o tik tu supranti kitaip?Ar zmones skaitantis Rusijoje,tai ka tu parasei,supranta,kaip mes,ar kaip tu?Ir tikslas viso to rasymo koks?Ir dar...Patarimas siaip..Galetum ten rasydamas bent prideti zodelius,kad as manau,kad cia tik mano nuomone,kad as taip galvoju!Tai juk nesunku...
ricka-plun
 
Posts: 1078
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby ragvel » Wed 2008 Dec 10, 18:02

"aletum ten rasydamas bent prideti zodelius,kad as manau,kad cia tik mano nuomone,kad as taip galvoju!Tai juk nesunku..." na tokios praktikos nera internete, jei zmogus paraso tai akivaizdu, kad tai jo nuomone.

ar cia dar kiekvienas po savo komentaro, turi parasyti kas parase? (nekalbant, kad Edvardo nikas yra toks pat kaip jo vardas ir pavarde.)

o man pvz. visai patinka Edvardo ironija (ar jus dabar mane apkaltinsite, kad mano pavarde tokia ar anokia?:) ar dar kaip), ir as daznai taip parasau.
Man irgi patinka pasijuokti is to kokie mes esame. Visko yra Lietuvoje, kaip ir bet kokioje salyje.

"?Ar zmones skaitantis Rusijoje,tai ka tu parasei,supranta,kaip mes,ar kaip tu?Ir tikslas viso to rasymo koks?" <> jus turbut nelabai pazistate rusus, gmm.. jie turi tikrai gera jumoro jausma.

kalbant apei Edvarda, Pekine, buvau siek tiek nustebes , sekunde pagalvojau, nejaugi Edvardas toks "seksualjno ozabochennyj" , bet tai buvo tik sekunde.

Pernelyg jus visi rimtai ziurite i viska.
ragvel
 
Posts: 1129
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Postby ragvel » Wed 2008 Dec 10, 18:11

"Nei ten, nei kitur beveik nesutikau kritinių tekstų iš Lietuvos apie Lietuvą. "

net liezuvis neapsivercia Edvardo emm rasliava pavadinti kritiniais tekstais, ten yra paprastos buitines problemos ir lyg nera ten nieko primeluota.
pvz. po Kinijos, susiradau kelis zmones kiniecius , gyvenancius Kinijoje, kodel?.. nes man idomu kaip jie ten gyvena, kokie trukumai tokios santvarkos, paprastos buitines problemos, ir jie atsake, bet nemanau kad del to juos galima vadinti ne patriotais, ar kad jie nemyli sali, kurioje gyvena. Jei ten parasyta kazkas neigiamo apie Brazilija, tai brazilai parasys peticija i rusu ar lietuviu ambasada, uz smeizta? :)

beje shashki.com tai ne ziniasklaida, o toks pats forumas kaip ir pas mus, kur bendraminciai dalinasi mintimis.
P.S. Edvardai, atsiprasau, kad taip "uzstojau", bet negalejau susilaikyti :)
ragvel
 
Posts: 1129
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Postby arunas05 » Wed 2008 Dec 10, 18:38

Na, Edvardai, ir pakliuvote. Dabar jums gresia 25 metai tremties. Tik laimei, kad ne į Sibirą. Gal į Portugaliją ar Airiją.
Nepatikėsite, gal 2006 m. Palangoje pliaže neturėjau ką veikti (viskas buvo perskaityta ). Pradėjau tyrinėti žmones. 100 procentinis atitikimas su Edvardo postu - 8 vyrai iš 10 - nutukę. Pagalvojau , kad guliu jūros liūtų kolonijoje...Ir dar pagalvojau , kad storas vyras turi ką valgyti ir gali nuvažiuoti į Palangą.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby arunas05 » Wed 2008 Dec 10, 19:04

norėjau rašyti prie anekdotų, bet čia tiks labiau. Tikri atsitikimai iš mano dėdės gyvenimo: 1.tarnavo jis armijoje gal apie 1950 metus ir per poitinę savišvietą politrukas paklausė : - kas žinote Trockio vardą? Niekas nežinojo.Dėdė pakėlė ranką ir atsakė , kad jo vardas ir tėvavardis buvo Leiba Leibovič. (visai kaip mūsų Grigorijaus pavardė). Po užsiėmimo politrukas liepė jam pasilikti ir paklausė , iš kur jis žino Trockio vardą. O dėdė (tada dar buvo jaunas ir žalias) ir sako : -skaičiau laikraštyje anekdotą. Tas politrukas ir sako: - papasakok. O dėdė paėmė ir papasakojo anekdotą: siunčia Trockis telefonogramą Leninui be teksto tik pavardė - TROCKIJ , o Leninas jam irgi be teksto siunčia telefonogramą tik su savo pavarde - LENIN. Visas politbiuras nustebęs ir klausia Lenino , kas čia per susirašinėjimas. Leninas ir aiškina : Trockis parašė TROCKIJ , kas išsišifruoja : Твердо Решил Ограбить Церкви Костелы И (nebeatsimenu paskutinio žodžio). O ką reiškia LENIN? - klausia Lenino. Лейба Если Наворовался Изчезни Навсегда. Po to anekdoto politrukas ir sako - tovarišč soldat , vam 25 let katorgi obespečeno.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby arunas05 » Wed 2008 Dec 10, 19:19

į temą prie 25 metų ir mano dėdės gyvenimo:2.apie 1947 m. Radviliškio geležinkelio stotyje (ten prieš armiją jis dirbo) vyko darbininkų susirinkimas.Visų strateginių objektų valdžia buvo rusai , o darbininkai lietuviai. beveik visi nemokėjo rusiškai , todėl būdavo problemų su bendravimu. Stoties viršininkas susirinkusiems dėsto : -prišol ukaz sozdat brigady komunističeskogo truda. Trauko darbinikai pečiais - nesupranta. O rusiškai gerai mokėjo šilėniškis Jankus. Tada stoties viršininkas ir sako : -tovarišč Jankus , perevedite. O Jankus buvo prie bajerio ir sako : sozdat brigady komunističeskogo truda bus - by..s jums į akį. Darbininkai pradėjo juoktis. Stoties viršininkas paškokęs , kaip trenks kumščiu į stalą : - kak skazal Jankus, b..io akį , tak i budet. Po 3 dienų nuteisė Jankų 25 metams ir po 11 metų jis grįžo atgal į Lietuvą.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby ricka-plun » Wed 2008 Dec 10, 20:12

Jeigu zmogus vartoja zodzius mes,visi,tai jis kalba kieno vardu?Zmones kalbantis savo vardu,tokiu zodziu nevartoja ir tiek!Ir kokia zmogus gali susidaryti nuomone apie Lietuva,tai paskaites?80procentu istisai girti alumi ir tik ziuri krepsini?!Hm?Tai tas 20procentu kas belieka tokie?Kaip mes dar galime buti gyvi,jei istojus i europos sajunga(Sengena) visi vagia,uzmusineje,vaikus tik veza..Tai kas cia forume beraso?Ai,nu gal mes cia toj Amerikoje sedim!:)Ka reiskia viskas anglu kalboje?Perejau siandien per Plunge pagrindine gatve ir teko pavargti kol atradau kazka Anglisko uzrasyta..Nu viskas lietuviskai...Nu galetu bent kas ir zemaitiskai buti uzrasyta pagalvojau dar... :lol: :lol: Tai kur cia tiesa tada?
Cia juokais dabar tada.Arunai,o tu prie kokiu procentu priklausai tada Lietuvoje? :lol: :lol: Zinau,kad mokesi puikiai su jumoru atsakyti!Gal anegdotais ir reiktu tada uzbaigti sia tema! :lol:
ricka-plun
 
Posts: 1078
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby super_mario_33 » Wed 2008 Dec 10, 20:34

"Į savarankiškos Lietuvos valstybės idėją aš žiūriu neigiamai. Aš manau, kad tai nerealu."
(Algirdas Brazauskas.Interviu "Argumenty i fakty", 1989, Nr.47)

Kaip matom,ne visiems taip blogai baigias,kaip aruno minetiems veikejams.Kad tai,ka sakai ir kur sakai,reikia pasverti,negincijamas faktas.Taciau siuo atveju,kai kazkas sukritikuojama forume (nesvarbu kokiam),o veliau uz tai "pareina shaibos",kyla labai naturalus klausimas,didieji patriotai:kam mums ta demokratija isvis reikalinga?gi nepakenciam kritikos,o sita santvarka ant jos tik ir laikos.
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

Postby edvard » Wed 2008 Dec 10, 20:54

Zinot ka?KAS Gimė be jumoro jausmo tai jau ir netures.... :(

KAI AS DAUG GERO RASHAU Apie Lietuva sashki.com tai nematot...IR KAM MATYTI?? O BLOGO TAI TIKRAI NERASHAU...TAI TIK JUMS TAIP ATRODO :(

IDOMU, KODEL BET KURI RAŠYTOJA jus cia ne lazdavojat??ANGLA, AMERIKIETI ,RUSA, PRANCUZA, ir LIETUVI,kurie parase apie savo šales gyvenima su sarkazmu,ironija pvz.GOGOLIS,DOSTOEVSKIS,ČEHOVAS,TVENAS,SERVANTESAS,Lui Ferdinandas Celinas,Žemaite,Vaižgantas,Petkevicius pagaliau :)Ju knigos buvo verciamos i 100kalbu ....zodziu visi rasytojai rode ir geras ir blogas puses... Nacistam tai labai NEPATIKO... IR knigos buvo deginamos...zmones sodinami i lagerius...Panashai dare ir
komunistai.... :?

O SUSKIS SU MAUZERIU IR NIE TOKIUS BAERIUS SAU LEIDZIA... :twisted: O JUS TIK JOKIATES....O KODEL MAN NEGALIMA??? :?:
Last edited by edvard on Thu 2008 Dec 11, 10:41, edited 5 times in total.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby ricka-plun » Wed 2008 Dec 10, 20:56

Saunuolis!Puiki citata ir puikus pavyzdys,kaip reikia rasyti,ar sakyti!Pabreziu zodzius-as ziuriu neigiamai,as manau!Zmogus sako savo vardu,savo nuomone ir nevartoja,kad mes,kad visi..Taigi skirtumas cia paprastas!Viena yra manyti,o kita yra teigti!Manymas,galvojimas dar nereiskia tiesos,o teigimas,sakymas yra tiesos reiskimas!Na,o jei dar vartoji zodzius mes,visi,Lietuva,procentus pateiki,tai dar labiau yra pabreziama tiesa!
ricka-plun
 
Posts: 1078
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

PreviousNext

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 63 guests