LENKIJA trokšta revanšo

Moderator: aleksej

Postby edvard » Mon 2008 Dec 08, 2:08

Vajus;paskutiniu momentu atsisakė vykti Domčev ...
NA IR KAS?? :?:
zhygis;bet gal pasiulymas vaziuoti galejo buti pateiktas daugiau zmoniu?TEISINGAI! :!:
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby Vajus » Mon 2008 Dec 08, 22:44

ATSAKYMAI

1. ŽYGIUI:
Galėjai ir pasisiūlyt... Siūlytis neuždrausta. Kitas klausimas , kad ne visiems besisiūlantiems atviros durys būtų.
Mačas vadinasi Lietuva-Lenkija , o ne
Atvažiavusieji iš Lietuvos - Esantys Lenkijoje
P.S.
Tau, beje, minėtu atveju durys būtų atviros, nes esi ne taip jau ir toli rinktinės slenksčio.. (Trūkstant 1 asmens, tikrai būtumėm paėmę...)

2. EDIKUI:
Lentų 8 , o pasiūlyta buvo ~14 asmenų.

Atleisk, bet važiuoti žaisti ,imant į komandą bet ką (pavyzdžiui, visus tavo auklėtinius ....) aš nenoriu... Mano nuomone ,šiaip jau važiuoti žaisti gali bet kas ,bet tada ir mačą reikia vadinti jau kitaip...

P.S.
Kadangi Tau žodis LIETUVA sentimentų nekelia (bent jau sprendžiant pagal rašinius Internete rusiškam Kandaurovo tinklalapyje ) , tai pasiūlymas vežtis "bet ką" yra suprantamas. Bet šį kartą komandą formavau aš, o ne Tu...
Vajus
 
Posts: 394
Joined: Mon 2007 Nov 26, 15:10

Postby buldozzer » Mon 2008 Dec 08, 23:08

Viena problema. Nepamenu, kad kas būtų suteikęs įgaliojimus Vajui formuoti LIETUVOS rinktinę. Todėl labai keista buvo skaityti tokį atsakymą.
Atvirai sakant tikėjausi išaiškinimo, kad čia privati (pvz. Riešuto klubo) iniciatyva draugiška (kas tikrai labai sveikintina!), mano reikalas ir ką noriu tą kviečiu. Tiesiog suorganizavau ir noriu man geroj kompanijoj sužaisti su lenkais mačą. Kas į ją neįeina, tas tegul pats organizuojasi. Tada suprasčiau.
Tačiau priskirti sau, spjaunant į visą LŠF, teisę formuoti Lietuvos rinktinę tai jau atsiprašau... Jei jau patys nenorit VK darbe dalyvauti, tai jau nors subordinacijos laikykitės.

P.S. Galiu dabar kalbėti kaip suprantu situaciją, nes nesu VK, tad nieks neprikiš, kad Egidijus įsižeidė, kad jo neatsiklausė :D
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby arunas05 » Mon 2008 Dec 08, 23:22

Vajus wrote:ATSAKYMAI

1. ŽYGIUI:
Galėjai ir pasisiūlyt... Siūlytis neuždrausta. Kitas klausimas , kad ne visiems besisiūlantiems atviros durys būtų.
Mačas vadinasi Lietuva-Lenkija , o ne
Atvažiavusieji iš Lietuvos - Esantys Lenkijoje
P.S.
Tau, beje, minėtu atveju durys būtų atviros, nes esi ne taip jau ir toli rinktinės slenksčio.. (Trūkstant 1 asmens, tikrai būtumėm paėmę...)

2. EDIKUI:
Lentų 8 , o pasiūlyta buvo ~14 asmenų.

Atleisk, bet važiuoti žaisti ,imant į komandą bet ką (pavyzdžiui, visus tavo auklėtinius ....) aš nenoriu... Mano nuomone ,šiaip jau važiuoti žaisti gali bet kas ,bet tada ir mačą reikia vadinti jau kitaip...

P.S.
Kadangi Tau žodis LIETUVA sentimentų nekelia (bent jau sprendžiant pagal rašinius Internete rusiškam Kandaurovo tinklalapyje ) , tai pasiūlymas vežtis "bet ką" yra suprantamas. Bet šį kartą komandą formavau aš, o ne Tu...

V.Puočiauskui -šis tavo postas be ryšio. Visados tavo komentarai buvo argumentuoti, o šis į pievas :1. Nei vienas žmogus pats nepasisiūlys į komandą , jeigu ją kažkas renka. 2.Mačas bet kokiu atveju mačas - tik gali būti draugiškas ar varžybos. 3. O post skriptum tai išvis be ryšio - žmogus gali rašyti viena , galvoti kita , o daryti trečia. Būtent veiksmais ,o ne rašiniais E.Bužinskis visada už LT. Tik ar LT jam visada atiduoda tiek , kiek jis padarė dėl jos? 4. Žinodamas , kad reikės važiuoti į Lenkiją , atsisakiau kvietimų į Šiaulių dramos teatro spektaklio premjerą šį šeštadienį ( kaip Šiaulių dramos teatro spektaklių kritikas- ne tik LŠF VK kritikuoju - toks būdas). Taip , kad man dabar esi skolingas už sugadintą savaitgalį ( aišku , juokauju ).
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby arunas05 » Mon 2008 Dec 08, 23:29

buldozzer wrote:Viena problema. Nepamenu, kad kas būtų suteikęs įgaliojimus Vajui formuoti LIETUVOS rinktinę. Todėl labai keista buvo skaityti tokį atsakymą.
Atvirai sakant tikėjausi išaiškinimo, kad čia privati (pvz. Riešuto klubo) iniciatyva draugiška (kas tikrai labai sveikintina!), mano reikalas ir ką noriu tą kviečiu. Tiesiog suorganizavau ir noriu man geroj kompanijoj sužaisti su lenkais mačą. Kas į ją neįeina, tas tegul pats organizuojasi. Tada suprasčiau.
Tačiau priskirti sau, spjaunant į visą LŠF, teisę formuoti Lietuvos rinktinę tai jau atsiprašau... Jei jau patys nenorit VK darbe dalyvauti, tai jau nors subordinacijos laikykitės.

P.S. Galiu dabar kalbėti kaip suprantu situaciją, nes nesu VK, tad nieks neprikiš, kad Egidijus įsižeidė, kad jo neatsiklausė :D

Kiek pamenu istoriją , čia net ne LT ar "Riešuto " klubo inciatyva , o asmeninė V.Puočiausko inciatyva po pabendravimo su kažkuriuo iš lenkų Kurniko tinklapyje. Dėl subordinacijos gal tu ir teisus - negalvojau apie tai , nors galima tik pasidžiaugti, kad Vaidas organizavo tokį mačą. Egidijau, man atrodo , kad tu esi LŠF VK narys ir tai tikrai nėra nieko bloga , o tik gerai.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby Vajus » Mon 2008 Dec 08, 23:31

Atakau Buldozzer:

Kritika TEISINGA ..... Teisingai,-niekas man tokios teisės nesuteikė...Čia buvo privati "RIEŠUTO" ( mano asmenyje) iniciatyva... Taigi, laikantis subordinacijos, mačo vadinti Lietuva- Lenkija , nesuderinus to su .............
.... neturėjau teisės.


P.S.
Tik maža problemėlė yra tame, kad, laikantis minėtų subordinacijų ir laukiant "palaiminimo iš viršaus" ( kaip dauguma yra įpratę )
mačas , kuris įvyko praeitais metais, iš vis nebūtų įvykęs.

O šiaip pastabą priimu, jinai teisinga....
Vajus
 
Posts: 394
Joined: Mon 2007 Nov 26, 15:10

Postby Algimantas » Mon 2008 Dec 08, 23:42

Tik nepradėkite diskutuoti, kas yra LŠF VK nariais, kas nėra. Reikia, kaip čia tampa madinga sakyti, laikytis subordinacijos.
Tai yra, PRIVALOTE (subordinacija, subordinacija, krizė, krizė, tvarka, tvarka...) žiūrėti LŠF tinklalapyje esančią informaciją http://www.vineva.lt/lsf/federacija.htm ir džiaugtis, kad LŠF tebevadovauja senasis VK.
Algimantas Kačiuška
Algimantas
 
Posts: 1449
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby edvard » Mon 2008 Dec 08, 23:55

Vajus;Kadangi Tau žodis LIETUVA sentimentų nekelia
:evil: VISOKIU NESAMONIU GIRDEJAU apie save ,BET TOKIOS!!!!NERA ZODZIU...
TIKRAI.ESU ŠIAIS METAIS EUROPOJ tarp vyru trecias-100(didziausias mano gyvenimo pasiekimas....),Europos čempionas tarp veteranu(antra
karta is eiles)Europos cempionas zaibo tarp veteranu....Pasaulio cempionas(greitosios)tarp veteranu....
NIEKAS MANES IS DIDELES VALDZIOS net nepasveikino(net ne paskambino,nors tai nesunku buvo)NEI MUSU LŠF Prezidentas KARBAUSKIS,NEI valdzia IS VILNIAUS
SAVIVALDYBES(musu mokykla priklauso Vilniaus savIvaldybei),nei mano darbovietes valdzia....TAI MANE ZEIDZIA....KAIP IR TIE ZODZIAI apie Lietuva....BET TEGUL TAI BUNA ANT SAZINES TU, KURIE TAIP ELGIASI IR ŠNEKA...
:!: ISIKALKIT SAU I GALVA ;GALIMA NEBUTI LIETUVIU,bet buti patriotu...ir atvirksciai... :?
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby buldozzer » Tue 2008 Dec 09, 0:34

Algimantas wrote: Tik nepradėkite diskutuoti, kas yra LŠF VK nariais, kas nėra. Reikia, kaip čia tampa madinga sakyti, laikytis subordinacijos.
Tai yra, PRIVALOTE (subordinacija, subordinacija, krizė, krizė, tvarka, tvarka...) žiūrėti LŠF tinklalapyje esančią informaciją http://www.vineva.lt/lsf/federacija.htm ir džiaugtis, kad LŠF tebevadovauja senasis VK.
Algimantas Kačiuška


Tai kad nieks informacijos kas išrinktas į vaują VK nepateikė :D
Tiesa nauju adresu www.saske.lt jos nėra. Niekaip per darbus nepavyksta uzbaigti perkėlimo viso :(
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby Vajus » Tue 2008 Dec 09, 0:47

Edikui:

1. Šiaip jau aš Tavo nuoskaudą (kad niekas iš valdžios nepasveikino ir pan. ..) suprantu . Suprantu ir tai, kad kitoje sporto šakoj (bet ne bet kurioj, o tik "prestižinėj" ) į trečią vietą Europoje būtų atkreiptas ir valdžios dėmesys. Deja, šaškės nėra priskiriamos prie tų vadinamų "prestižinių"... Taigi, "nuskriaustas" ir nepamalonintas valdžios dėmesio esi tikrai ne tu vienas ...

2. Mes, šaškininkai, džaugiamės kad Tu pasiekei šiais metais tikrai gerų rezultatų ir tikrai gerbiame ir vertiname tave kaip gerą šaškininką.

3. Nepaisant tavo patirtų nuoskaudų, man vistiek nelabai patinka ta tonacija, su kuria tu rašai rašinius rusiškam saite , minėdamas Lietuvą kaip šalį (susidaro įspūdis, kad čia vos ne "blogio" šalis...).
Juk ir kitur (išskyrus Jakutiją) ne tokie jau "pyragai" su šaškių sportu.

4. Nenorėčiau, kad dėl skirtingo požiūrio į kai kuriuos klausimus, mes taptumėm kažkokiais priešais....Nemanau, kad mums , šaškininkams, verta taip skaudžiai reaguoti į kitų pareikštą skirtingą nuomonę ar kritiką.

Jei Tave įskaudinau savo išreikšta pastaba, atsiprašau...
Vajus
 
Posts: 394
Joined: Mon 2007 Nov 26, 15:10

Postby Algimantas » Tue 2008 Dec 09, 1:11

Jeigu absoliuti dauguma lietuvių mūsų Lietuvėlei bent keliais procentais nusipelnytų tiek, kiek nusipelnė (ir garsino) gerb.Edvard Bužinskij - Lietuva skambėtų" skambiausia styga", ne, ne TSRS, kaip teigė poetė, bet pasaulyje.
Tarp Lietuvos piliečių kas kokios tautybės - išvis "10 eilės klausimas". Tuo labiau, kad Lietuva šiuo klausimu garsėjo (teigiama prasme) ne tik LDK laikais, bet dėl to iš esmės (skirtingai pvz. nuo kai kurių kaimyninių šalių) neturi problemų ir dabar. Aišku, visokių kvailių šiuo klausimu pasitaiko ir mūsuose (kaip ir bet kur kitur).
Jeigu gerb.Edvard jaučiasi nepakankamai įvertintas (aš irgi manau, kad jis gal kiek nepakankamai įvertintas. Gal ne tiek dėl tų pasiekimų veteranų grupėje - jeigu atvirai, veteranų pasiekimai, kiek žinau, nelabai vertinami visose sporto šakose. Čia traktuojama "savo malonumui, savo lėšomos" - tai dėl 3 vietos EČ, dėl patekimo i TOP sąrašą pagal reitingą pasaulyje, dėl ilgamečių įspūdingų rezultatų visumoje, dėl beprecedentinių Lietuvos šaškėse pasiekimų trenerio darbe ir t.t., tikrai reikėtų kokybiškai kitokio įvertinimo. Bet ir čia vis dėlto reikia turėti omenyje, kad tie pasiekimai - tai pasiekimai VIENOJE IŠ BEVEIK 200 LIETUVOJE KULTIVUOJAMŲ SPORTO šAKŲ), tai vis dėlto, manyčiau, kad čia visų pirma "kalta" sporto šaka (kitas dalykas, kad ir savo sporto šakoje galėtume būti atidesni, pvz.Edvard pavyzdys su LŠF prezidento "pasveikinimu" - iškalbingas). Gal dar kas nors, bet tik ne tautybė. Kitas dalykas, kad įvairiose gyvenimo srityse yra labai daug neįvertintų ar nepakankamai įvertintų žmonių. Treneriai, sportininkai, sakyčiau, čia dar yra privilegijuotųjų padėtyje (bent moraline prasme), o "posovietinė erdvė" tokioms sporto šakoms, kaip mūsų, dar yra palyginti palanki. Rezultatai kitose gyvenimo srityse irgi nėra lengvai pasiekiami.
Irgi manau, kad gerb.V.Puočiausko apibendrinimas "Kadangi Tau žodis LIETUVA sentimentų nekelia" - nelabai vykęs.
Kitas dalykas, jeigu p.Edvard ar kas nors kitas pvz. labai nekorektiškai (mano ar kurio kito nuomone) rašo apie Lietuvą užsienio žiniasklaidoje (galėčiau parinkęs pateikti kokį desėtką Edvard "perliukų". Ir ne šaškių kontekste). Be jokios abejonės - turi teisę rašyti. Bet aš ar kas nors kitas IRGI TURIME TEISĘ rašyti, kad mums tai (tokie "perliukai") nepatinka. Nors dabar ir madingiau keikti Lietuvą. Nes man išties tai nepatinka, nors nesu nei nacionalistas (priešingai, nacionalistai man labai nepatinka. Kas mane pažįsta, tai žino), nei ultrapatriotas, nei kokia "megzta beretė". Nes, mano nuomone, tie "perliukai", visų pirma, neobjektyvūs, be to, kitos šalies kontekste (pvz., kurioje nuolat rašoma apie "Pribaltikos fašistus" ar tuoj vos ne badauti pradėsiančią Lietuvą) tai, manau, dažno suprantama ar gali būti suprasta neadekvačiai.
Algimantas Kačiuška
Algimantas
 
Posts: 1449
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby Vajus » Tue 2008 Dec 09, 9:54

Sutinku su Algimanto pastaba , kad mano išsireiškimas "Kadangi Tau žodis LIETUVA sentimentų nekelia" - nelabai vykęs.

Aš tik norėjau pareikšti mintį, kad Edvard nelabai korektiškai (mano nuomone) rašo apie Lietuvą kaip šalį Kandaurovo tinklalapy..

Edvardo aš jau atsiprašiau už savo netiksliai išreikštą mintį ...

Manau, kad šis nedidelis nesusipratimas tarp mūsų (Edvard ir manęs)
baigsis "normaliai".

P.S.
Dar kartą atsiprašau Edvard už savo netiksliai išreikštą mintį...
Vajus
 
Posts: 394
Joined: Mon 2007 Nov 26, 15:10

Postby edvard » Tue 2008 Dec 09, 10:43

Vajus;...nelabai korektiškai (mano nuomone) rašo apie Lietuvą kaip šalį Kandaurovo tinklalapy..

Algimantas;
galėčiau parinkęs pateikti kokį desėtką Edvard "perliukų".

nekalbekim abstrakciai....
NORS VIENA! :wink:

Algimantas;jeigu atvirai, veteranų pasiekimai, kiek žinau, nelabai vertinami visose sporto šakose. Čia traktuojama "savo malonumui, savo lėšomos" ...

:idea: Ne visai taip :!: VETERANU CEMPIONATAI YRGI DUODA TAŠKU!!!
G.Lejbovicius sake ,kad per visas 4 cempionatus atnesiau Federacijai- trecdalis VISU TASKU!!!! :!: (apie 500 iš1500...)Kitas reikalas, kad del krizes kitais metais SPORTO DEPARTAMENTAS pinigu neduos kiek reiketu....
Last edited by edvard on Tue 2008 Dec 09, 21:35, edited 3 times in total.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby bliamba » Tue 2008 Dec 09, 19:47

Pritariu Zhygiui,manau ir lenkams galetume duoti daugiau sansu atsilosti,galima butu i komanda ir Zhygi paimti,ir Viliu(Aleknaviciu),ir Druzhinina,kuris visada gali isvykti.
Tada lenkai pavasari atvyktu i Lietuva 3 macui:)
bliamba
 
Posts: 273
Joined: Fri 2007 Nov 16, 13:48

Postby bliamba » Tue 2008 Dec 09, 19:59

Vienas klausimas del Edvardo-ar kas is LSF kreipesi i Sporto departamenta del dideliu pasiekimu 2008 metais pasiekusi Lietuvos didmeistri?
Kas cia gali atsakyti?Grigorijus?Gal Egidijus?Apie buvusi prezidenta nebeuzsimenu..Jis kitaip saskem padejo..
bliamba
 
Posts: 273
Joined: Fri 2007 Nov 16, 13:48

PreviousNext

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 65 guests