Macas Lietuva - Rusija

Moderator: aleksej

Macas Lietuva - Rusija

Postby zhygis » Sat 2008 Sep 20, 12:36

Cia visai netycia man bendraujant su V. Rostovikov man jis pasiule ideja suzaist maca tarp lietuvos ir rusijos..emailu arba niedricio saite (cia as taip pageidavau, kad nekiltu problemu jokiu su teisejavimu)
Macas butu zaidziamas prie 10 lentu, skraidanciom saskem greiciausia..
laiko kontrole,lentu sk, saskiu rusis, viskas gali but diskutuojama (jie net is pinigu siulo zaist)

tai va ka manote apie tai?
ir kas sutiktu dalyvaut?
as manau lietuvoje siuo metu ner skraidanciu saskiu varzybu, ir toks turnyras butu visai ydomus:)
tik atsiminkite, susirasinejant reik daug kantrybes turet (jei jau pasiryshit zaist, tai turnyro kad nemestumet jei/kai acibos:D)
tai va, laukiu komentaru ir pasiulymu:)
Pagarba treneriams, reitingu skaiciuotojams, turnyru organizatoriams ir visiems kitiems populiarinantiems saskes:)

jei turite klausimu: email: saskes@list.ru
zhygis
 
Posts: 470
Joined: Thu 2008 Apr 17, 15:58
Location: Great Britain

Postby gintazas » Sun 2008 Sep 21, 19:09

Susirasinejimas.... nebe tie laikai, nera jokio tikslo zaisti, ir ish vis ar tai galima vadinti zaidimu, tai realiau dvieju kompiuteriu kova :D

Susirasinejimo tema buvo paliesta ir FMJD konferencijos metu (ash buvau lietuvos atstovas ten). Tai buvo vienintelis dalykas, kuri mes atmeteme balsavimo metu, kaip pasiulyma. O pasiulymas buvo toks, kad FMJD vel uzsiims organizuoti PC ir EC susirasinejant. Langin'as visa balsa prareke kovodamas pries si dalyka :)
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai


Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 62 guests