LR klubų komandinis-"64"čempionatas,Bačkonys,2018.11.30-12.2

Moderator: aleksej

Re: LR klubų komandinis-"64"čempionatas,Bačkonys,2018.11.30-

Postby buldozzer » Tue 2018 Dec 04, 15:28

Sveikinimai Vitražui. O legionieriai turnyrą padaro tik įdomesnį ir, mano galva, tai yra žingsnis į priekį. Vitražas labai gerai pataikė su legionierių skaičium - vienas traukė komandą į priekį, o kitas atgal ,jei būtų dar trečias, tai galėjo ir liūdniau baigtis :)
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Re: LR klubų komandinis-"64"čempionatas,Bačkonys,2018.11.30-

Postby klausk-atsakysiu » Tue 2018 Dec 04, 22:27

Vienu metu tik du legionieriai gali zaist , cia buvo viskas puikiai subalansuota :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: LR klubų komandinis-"64"čempionatas,Bačkonys,2018.11.30-

Postby jankis » Wed 2018 Dec 05, 12:25

klausk-atsakysiu wrote:Informacijos beveik nulis, jei neskaitant to, kad Vitas laiku lentele pilde ir visa sausa informacija buvo pasiekiama. Titula apgyne Vitrazo klubas su pernykscia sudetim bei pajungiant Kudriavceva. Gal mums ir sekesi su burtais kazkiek .Paskutiniam ture butu pakake ir lygiuju , bet buvo nutarta zaist. Ir vos neprisizaidem :). Po Valeros debiuto nebuvo labai ko daug dziugaut :) . Bet veliau viskas pakrypo jo naudai ir jis jau diktavo zaidima. Bet po pirmu mikromacu visos lygiosios. Antroj partijoj Domantas debiute suzaide neatsargiai ir Milda manau galejo uz tai ji nubausti. Pirmas pabaige Andrejus Valiukas iveikdamas Gintauta Petraiti. Kai Domatas pabaige lygiomis, jau pasidare aisku , kad mums pakanka vienu lygiuju is dvieju likusiu partiju ir mes cempionai. Pas mane ko gero laimeta padetis , o Valera padaro klaidinga ejima ir lieka be saskes ir su pralosta padetimi.Galiu siulyt lygiasias ir nuimt visa itampa :). Pas mane kokios puse minutes ir visas demesys i greta esancia partija bei savo laikrodi. Darau ne stipriausius ejimus, bet tokius, kur laiko tikrai neatims ir tikrai jausiuos saugus del jo .Petrauskas paleidzia laimejima , o pas mane jau padetis lygine :). Bet komandine pergale :). Antra liko Verdene, trecia Magija .


Klausimas pamąstymui: jeigu komandų kapitonai sutaria lygiąsias ar turi teisę vienas iš komandos narių žaisti?
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: LR klubų komandinis-"64"čempionatas,Bačkonys,2018.11.30-

Postby Aleksas » Wed 2018 Dec 05, 12:42

reikia taškus skaičioti kaip futbole" 3-0, 1-1, ir noras žaisti ant lygiujų sumažės
Aleksas
 
Posts: 485
Joined: Fri 2008 Feb 01, 1:09
Location: Jonava

Re: LR klubų komandinis-"64"čempionatas,Bačkonys,2018.11.30-

Postby buldozzer » Thu 2018 Dec 06, 0:47

jankis wrote:
klausk-atsakysiu wrote:Informacijos beveik nulis, jei neskaitant to, kad Vitas laiku lentele pilde ir visa sausa informacija buvo pasiekiama. Titula apgyne Vitrazo klubas su pernykscia sudetim bei pajungiant Kudriavceva. Gal mums ir sekesi su burtais kazkiek .Paskutiniam ture butu pakake ir lygiuju , bet buvo nutarta zaist. Ir vos neprisizaidem :). Po Valeros debiuto nebuvo labai ko daug dziugaut :) . Bet veliau viskas pakrypo jo naudai ir jis jau diktavo zaidima. Bet po pirmu mikromacu visos lygiosios. Antroj partijoj Domantas debiute suzaide neatsargiai ir Milda manau galejo uz tai ji nubausti. Pirmas pabaige Andrejus Valiukas iveikdamas Gintauta Petraiti. Kai Domatas pabaige lygiomis, jau pasidare aisku , kad mums pakanka vienu lygiuju is dvieju likusiu partiju ir mes cempionai. Pas mane ko gero laimeta padetis , o Valera padaro klaidinga ejima ir lieka be saskes ir su pralosta padetimi.Galiu siulyt lygiasias ir nuimt visa itampa :). Pas mane kokios puse minutes ir visas demesys i greta esancia partija bei savo laikrodi. Darau ne stipriausius ejimus, bet tokius, kur laiko tikrai neatims ir tikrai jausiuos saugus del jo .Petrauskas paleidzia laimejima , o pas mane jau padetis lygine :). Bet komandine pergale :). Antra liko Verdene, trecia Magija .


Klausimas pamąstymui: jeigu komandų kapitonai sutaria lygiąsias ar turi teisę vienas iš komandos narių žaisti?


Aš manau, kad mąstymui vietos čia nėra. Jei kapitonai sutarė, tai žaisti niekas tikrai negali. O jei kažkam iš komandos nepatinka tokia "politika", nes nesportiška, ne "fair play" ar pan., tai reikia arba keisti kapitoną arba pereiti į kitą komandą. Tai yra spraga visuose sportuose, kur įmanomos lygiosios. Kaip žiūrovui tai man labai nepatinka, bet kaip žaidėjas ne kartą tuo naudojausi. Kaip priversi priešininkus kautis, jei nė vienas to nenori? Net ir futbole tokių juokingų rungtynių galima pririnkti kiek nori.
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Re: LR klubų komandinis-"64"čempionatas,Bačkonys,2018.11.30-

Postby klausk-atsakysiu » Thu 2018 Dec 06, 16:21

buldozzer wrote:
jankis wrote:
Klausimas pamąstymui: jeigu komandų kapitonai sutaria lygiąsias ar turi teisę vienas iš komandos narių žaisti?


Aš manau, kad mąstymui vietos čia nėra. Jei kapitonai sutarė, tai žaisti niekas tikrai negali. O jei kažkam iš komandos nepatinka tokia "politika", nes nesportiška, ne "fair play" ar pan., tai reikia arba keisti kapitoną arba pereiti į kitą komandą. Tai yra spraga visuose sportuose, kur įmanomos lygiosios. Kaip žiūrovui tai man labai nepatinka, bet kaip žaidėjas ne kartą tuo naudojausi. Kaip priversi priešininkus kautis, jei nė vienas to nenori? Net ir futbole tokių juokingų rungtynių galima pririnkti kiek nori.

As panasiai manau :) Jei kapitonas to pareikalavo, reik keist kapitona :) Kapitonas gali pasiulyt, bet tokius dalykus reik apsvarstyt ir jei tik vieningas sutikimas ,tada sutikt. Bet reiktu kovoti su sutartomis lygiomis. Kuo zemesnis zaidejo lygis, tuo sunkiau yra padaryti stabilias lygias.Aukstos klases zaidejas gali jas atstumdyti ir prastesniam stovyje, pavyzdziui nemiegojes :). Todel i ju lygiuju sutikimus truputi svelniau reik ziuret .
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: LR klubų komandinis-"64"čempionatas,Bačkonys,2018.11.30-

Postby Zipaz » Fri 2018 Dec 07, 16:48

buldozzer wrote:Sveikinimai Vitražui. O legionieriai turnyrą padaro tik įdomesnį ir, mano galva, tai yra žingsnis į priekį. Vitražas labai gerai pataikė su legionierių skaičium - vienas traukė komandą į priekį, o kitas atgal ,jei būtų dar trečias, tai galėjo ir liūdniau baigtis :)

Na kur matyti legionieriaus traukimą komandą atgal?
Zipaz
 
Posts: 82
Joined: Sat 2009 Dec 12, 17:55

Re: LR klubų komandinis-"64"čempionatas,Bačkonys,2018.11.30-

Postby arunas05 » Mon 2018 Dec 31, 15:43

Prieš kokius penkis metus teko susidurti su chessarbiter programos daromomis burtų nesąmonėmis. Todėl nutariau pereiti klubinį čempionatą su kita programa. Rezultatas gavosi toks : 3 pirmi turai buvo visiškai vienodi, o po to prasidėjo porų nebeatitikimai. 4 rate nesutapo 5 poros, 5 rate nesutapo 8 poros, 6 rate nesutapo 3 poros 7 rate - 5 poros ir paskutiniame rate nesutapo 2 poros. Reikia pažymėti, kad pirmų porų burtai nesutapo tik 5 rate , o kituose ratuose abieju programų burtai buvo vienodi. Tai tiek informacijos:D
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Previous

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 72 guests

cron