Šilutės rajono šaškininkų atminimo turnyras, 2018.09.22

Moderatorius: aleksej

Šilutės rajono šaškininkų atminimo turnyras, 2018.09.22

Standartinė Roma » Pir 2018 Rgs 17, 23:07

Šilutės rajono šaškininkų atminimo turnyras
N U O S T A T A I

1. Tikslai ir uždaviniai: Pagerbti Šilutės rajono šaškininkų atminimą.
2. Vieta ir laikas: Varžybos vyks 2018 m. rugsėjo 22 d. adresu Gluosnių g. 13B Šilutėje. Pradžia 10 val.
3. Dalyviai: Kviečiami Klaipėdos, Kretingos, Šilutės, Plungės, Telšių, Gargžų, Jurbarko rajonų šaškininkai.
4. Varžybų reglamentas: Varžybos asmeninės pagal šveicarišką sistemą- 9 arba 7 ratai. Žaidėjui skiriama po 15 min iki partijos pabaigos.
5. Varžybų nugalėtojai ir apdovanojimai: Nugalėtojai nustatomi pagal kompiuterinę programą. Nugalėtojai apdovanojami diplomais ir medaliais.
6. Vyr. Teisėjas A.Daščiora.
7. Varžybas organizuoja Šilutės ŠŠ klubas kartu su VŠĮ „Šilutės sportas“

Šilutės ŠŠK pirmininkas Romualdas Šimanauskas

Šilutė. 2018.09.10
Roma
 
Pranešimai: 1875
Užsiregistravo: Pir 2009 Sau 19, 1:22
Miestas: Vilnius

Re: Šilutės rajono šaškininkų atminimo turnyras, 2018.09.22

Standartinė telsiskis » Pir 2018 Rgs 24, 8:12

Cross Table
No Name Club Total 1 2 3 4 5 6 7 8 9

1 Klimas Modestas, Voveriskiai 7.5 27:1 3:1 16:½ 6:1 4:½ 2:½ 7:1 8:1 10:1
2 Bagocius Benediktas, Silute 6.5 11:0 26:1 12:1 3:½ 8:1 1:½ 16:½ 9:1 4:1
3 Subacius Konstantinas, Telsiai 6.5 22:1 1:0 28:1 2:½ 24:1 10:1 4:½ 16:1 6:½
4 Zilinskis Mindaugas, Kretinga 6 26:1 11:1 33:1 16:1 1:½ 20:½ 3:½ 7:½ 2:0
5 Urbonas Saulius, Telsiai 6 20:½ 14:½ 29:1 7:0 26:1 11:½ 10:½ 17:1 13:1
6 Radzevicius Gediminas, Gargzdai 5.5 24:1 13:½ 8:1 1:0 7:½ 9:½ 17:½ 20:1 3:½
7 Raudys Arturas, Telsiai 5.5 31:1 16:0 22:1 5:1 6:½ 12:1 1:0 4:½ 11:½
8 LazauninkasPetras, Kaisiadorys 5.5 23:1 10:½ 6:0 22:1 2:0 14:1 12:1 1:0 16:1
9 Dinius Rimantas, Siauliai 5.5 0: 22:0 31:1 28:1 25:1 6:½ 18:1 2:0 21:1
10 Varinauskas Antanas, Kretinga 5 29:1 8:½ 13:1 17:½ 20:½ 3:0 5:½ 21:1 1:0
11 Nefas Vincas, Silute 5 2:1 4:0 17:0 29:1 30:1 5:½ 20:1 13:0 7:½
12 Valainis Vytautas, Stoniskiai 5 15:½ 28:1 2:0 14:1 17:1 7:0 8:0 18:½ 25:1
13 Deniusas Voitechas, Rucne 5 19:1 6:½ 10:0 21:½ 18:½ 23:½ 24:1 11:1 5:0
14 Dasciora Aleksandras, Vaiteliai 5 21:½ 5:½ 18:½ 12:0 32:1 8:0 19:1 15:½ 20:1
15 Kaubrys Justinas, Kretinga 5 12:½ 30:0 23:½ 19:1 16:½ 17:0 28:1 14:½ 22:1
16 Baltrimiene Elena, Klaipeda 4.5 18:1 7:1 1:½ 4:0 15:½ 21:1 2:½ 3:0 8:0
17 Balskus Kestutis, Telsiai 4.5 25:0 32:1 11:1 10:½ 12:0 15:1 6:½ 5:0 18:½
18 Pocius Rimantas, Klaipeda 4.5 16:0 31:1 14:½ 33:½ 13:½ 24:1 9:0 12:½ 17:½
19 Slepavicius Romualdas, Kretinga 4.5 13:0 24:0 0:1 15:0 22:1 25:1 14:0 23:½ 27:1
20 Grausliene Irena, Klaipeda 4 5:½ 21:½ 27:1 25:1 10:½ 4:½ 11:0 6:0 14:0
21 Simanauskas Romas, Silute 4 14:½ 20:½ 24:½ 13:½ 33:1 16:0 23:1 10:0 9:0
22 Gircius Domas, Sveksna 4 3:0 9:1 7:0 8:0 19:0 32:1 30:1 29:1 15:0
23 Adomavicius Giedrius, Klaipeda 4 8:0 29:0 15:½ 31:1 27:1 13:½ 21:0 19:½ 28:½
24 Banevicius Egidijus, Klaipeda 3.5 6:0 19:1 21:½ 30:1 3:0 18:0 13:0 25:0 32:1
25 Petrosius Juozas, Silute 3.5 17:1 33:½ 30:½ 20:0 9:0 19:0 26:½ 24:1 12:0
26 Klimas Romualdas, Silute 3.5 4:0 2:0 32:1 27:½ 5:0 28:0 25:½ 31:½ 29:1
27 Vismantas Antanas, Silute 3.5 1:0 0:1 20:0 26:½ 23:0 30:1 29:0 28:1 19:0
28 Deimantas Sigitas, Silute 3 30:½ 12:0 3:0 9:0 29:1 26:1 15:0 27:0 23:½
29 Kediene Petrute, Telsiai 3 10:0 23:1 5:0 11:0 28:0 31:1 27:1 22:0 26:0
30 Simkus Juozas, Silute 3 28:½ 15:1 25:½ 24:0 11:0 27:0 22:0 32:0 31:1
31 Ciuzeliene Irena, Plunge 2.5 7:0 18:0 9:0 23:0 0:1 29:0 32:1 26:½ 30:0
32 Lidzius Petras, Z. Naumiestis 2 33:0 17:0 26:0 0:1 14:0 22:0 31:0 30:1 24:0
33 Anuzis Stanislovas, Z. Naumiestis 2 32:1 25:½ 4:0 18:½ 21:0 0: 0: 0: 0:
telsiskis
 
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: Pir 2009 Spa 19, 12:08


Grįžti į Šaškių naujienos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių