Pagrindinio turnyro prizininkai (iš kairės): Steponas Čerkauskis, Rokas Banevičius, Petras Lažauninkas.
Moderator: aleksej
Šakių mero taurė - 2020
Šakiai / Varpo mokykla 2020-02-22
Rapid, Manual, T12 + 5'' move
Teisėjas: Alvydas Grinkevičius
Turnyro lentelė
Vieta Dalyvis Miestas RTG R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Iš viso
1 Banevičius, Rokas Šiauliai 2178 30b:1 33w:2 38b:2 3w:1 11b:2 5w:1 9b:2 2w:2 6w:2 15
2 Ribokas, Arijus Kupiškis 2075 29b:2 47w:2 6b:2 9w:1 16b:1 14w:2 7w:1 1b:0 10w:2 13
3 Domarkas, Audrius Marijampolės ŽSM 2248 26w:2 11b:1 15w:2 1b:1 12w:1 6b:0 20w:2 19b:2 14w:2 13
4 Lipkevičius, Žygimantas Vilkija 2194 18b:2 13w:0 23b:1 29w:2 15b:1 24w:2 16b:2 5w:1 11b:2 13
5 Kalasauskas, Saulius Kalvarija 2169 42w:2 36b:1 19w:2 11b:1 10w:2 1b:1 6w:1 4b:1 7w:2 13
6 Jurkynas, Emilijus Kaunas 2142 31w:2 32b:2 2w:0 35b:1 25w:2 3w:2 5b:1 9w:2 1b:0 12
7 Navickas, Jonas Marijampolė 2109 50b:2 17w:1 36b:2 13w:2 9b:1 16w:2 2b:1 11w:1 5b:0 12
8 Bagočius, Benediktas Šilutė 2145 47b:0 29w:1 33b:1 41w:2 39b:2 20w:1 23b:1 38w:2 17b:2 12
9 Valatka, Mykolas Marijampolė 2118 35w:2 14b:2 10w:2 2b:1 7w:1 12b:2 1w:0 6b:0 15w:1 11
10 Ambolta, Deividas Marijampolė 2050 51b:2 43w:2 9b:0 47w:2 5b:0 23w:1 33b:2 13w:2 2b:0 11
11 Sabaliauskas, Erikas Šiauliai 2030 39b:2 3w:1 17b:2 5w:1 1w:0 26b:2 12w:2 7b:1 4w:0 11
12 Stankevičius, Raimundas Marijampolė 2033 46b:2 44w:2 13b:2 16w:1 3b:1 9w:0 11b:0 23w:1 24b:2 11
13 Guogis, Vincentas Kaunas 2028 25w:2 4b:2 12w:0 7b:0 43w:2 15w:2 14b:1 10b:0 27w:2 11
14 Petrėtis, Jovydas Vilnius 1987 40b:2 9w:0 24b:2 20w:2 28b:2 2b:0 13w:1 18w:2 3b:0 11
15 Lažauninkas, Petras Kaišiadorys 2120 41b:2 38w:1 3b:0 36w:2 4w:1 13b:0 47w:2 35b:2 9b:1 11
16 Drulia, Artūras Kazlų Rūda 1815 20b:2 28w:2 21b:2 12b:1 2w:1 7b:0 4w:0 17w:1 18b:1 10
17 Kasputis, Juozas Prienai 1972 53w:2 7b:1 11w:0 38w:1 21b:2 35b:1 25w:2 16b:1 8w:0 10
18 Čiplys, Romualdas Kalvarija 1957 4w:0 48b:2 27w:1 19b:2 26w:1 47b:2 35w:1 14b:0 16w:1 10
19 Ridzvanavičius, Aivaras Kaunas 1944 24b:1 30w:2 5b:0 18w:0 50b:2 29w:2 28b:2 3w:0 23b:1 10
20 Stankevičius, Matas Marijampolės ŽSM 2061 16w:0 45b:2 34w:2 14b:0 27w:2 8b:1 3b:0 39w:1 25b:2 10
21 Morkūnas, Ąžuolas Kaunas 2033 45w:2 27b:2 16w:0 25b:0 17w:0 31b:1 22b:1 47w:2 35w:2 10
22 Mykolaitis, Alfonsas Marijampolė 2067 44b:0 46w:2 30b:0 33w:1 29b:0 36b:2 21w:1 41w:2 39b:2 10
23 Ribokas, Astijus Kupiškis 2070 27w:0 51b:2 4w:1 42b:2 35w:1 10b:1 8w:1 12b:1 19w:1 10
24 Kupčiūnas, Aleksas Kaišiadorys 2187 19w:1 34b:1 14w:0 31b:2 36w:2 4b:0 26w:2 27b:1 12w:0 9
25 Sederevičius, Antanas Šakiai 1710 13b:0 41w:2 53b:2 21w:2 6b:0 28w:1 17b:0 29b:2 20w:0 9
26 Norkus, Vytautas Smalininkai 1964 3b:0 39w:1 50b:2 30w:2 18b:1 11w:0 24b:0 37w:2 34b:1 9
27 Jančaitis, Vidmantas Kaunas 1839 23b:2 21w:0 18b:1 39w:1 20b:0 37w:2 30b:2 24w:1 13b:0 9
28 Sedaitis, Arvydas Likiškėliai 2032 48w:2 16b:0 42w:2 32b:2 14w:0 25b:1 19w:0 34b:1 31w:1 9
29 Sabaliauskas, Artūras Šiauliai 1853 2w:0 8b:1 49w:2 4b:0 22w:2 19b:0 41b:2 25w:0 43w:2 9
30 Balčiūnas, Rimantas Kazlų Rūda 1924 1w:1 19b:0 22w:2 26b:0 40w:2 34b:1 27w:0 32b:1 42w:2 9
31 Kareiva, Kęstutis Kudirkos Naumiestis 1888 6b:0 37w:2 47b:0 24w:0 44b:2 21w:1 50b:2 33w:1 28b:1 9
32 Auksutis, Simonas Pakruojis 1996 37b:2 6w:0 44b:2 28w:0 47b:0 41w:1 46b:2 30w:1 33b:1 9
33 Nefas, Vincas Šilutė 2002 34w:1 1b:0 8w:1 22b:1 52w:2 38b:2 10w:0 31b:1 32w:1 9
34 Ruškys, Kazys Šilutė 1700 33b:1 24w:1 20b:0 44w:2 38b:1 30w:1 39b:1 28w:1 26w:1 9
35 Danielius, Arūnas Šakiai 1879 9b:0 40w:2 43b:2 6w:1 23b:1 17w:1 18b:1 15w:0 21b:0 8
36 Jakštonienė, Jūratė Kaunas 2009 52b:2 5w:1 7w:0 15b:0 24b:0 22w:0 44b:2 46w:2 38b:1 8
37 Komisaraitytė, Rasa Marijampolės ŽSM 1694 32w:0 31b:0 41b:0 +2 53w:2 27b:0 51w:2 26b:0 47b:2 8
38 Kavaliauskas, Vytautas Kazlų Rūda 1988 49w:2 15b:1 1w:0 17b:1 34w:1 33w:0 48b:2 8b:0 36w:1 8
39 Gudvalis, Darius Pasvalys 1751 11w:0 26b:1 51w:2 27b:1 8w:0 43b:2 34w:1 20b:1 22w:0 8
40 Sabaliauskaitė, Vakarė Šiauliai 1608 14w:0 35b:0 +2 52w:1 30b:0 46w:0 45b:1 51b:2 48w:2 8
41 Čerkauskis, Steponas Kaunas 1885 15w:0 25b:0 37w:2 8b:0 49w:2 32b:1 29w:0 22b:0 52b:2 7
42 Ivanovas, Benjaminas Kupiškis 1899 5b:0 52w:2 28b:0 23w:0 46b:1 48w:0 53b:2 50w:2 30b:0 7
43 Bendoraitis, Emilijus Marijampolės ŽSM 1860 54b:2 10b:0 35w:0 53w:2 13b:0 39w:0 49b:1 52w:2 29b:0 7
44 Virbauskas, Petras Pajotijai 1836 22w:2 12b:0 32w:0 34b:0 31w:0 53b:1 36w:0 +2 49b:2 7
45 Šakėnas, Viktoras Šakiai 1798 21b:0 20w:0 52b:0 51w:0 +2 49b:0 40w:1 53w:2 50b:2 7
46 Bastys, Antanas Šakiai 1795 12w:0 22b:0 48w:1 49b:1 42w:1 40b:2 32w:0 36b:0 +2 7
47 Rakauskas, Andrius Marijampolė 1888 8w:2 2b:0 31w:2 10b:0 32w:2 18w:0 15b:0 21b:0 37w:0 6
48 Stankūnas, Rimas Marijampolė 1751 28b:0 18w:0 46b:1 50w:0 51b:2 42b:2 38w:0 49w:1 40b:0 6
49 Afonina, Almina Pelesa 1656 38b:0 50w:1 29b:0 46w:1 41b:0 45w:2 43w:1 48b:1 44w:0 6
50 Kentra, Vitalijus Kazlų Rūda 1872 7w:0 49b:1 26w:0 48b:2 19w:0 52b:2 31w:0 42b:0 45w:0 5
51 Martinkevičius, Jonas Šakiai 1800 10w:0 23w:0 39b:0 45b:2 48w:0 +2 37b:0 40w:0 53b:1 5
52 Komisaraitis, Rokas Marijampolės ŽSM 1706 36w:0 42b:0 45w:2 40b:1 33b:0 50w:0 +2 43b:0 41w:0 5
53 Poškutė, Danielė Marijampolės ŽSM 1593 17b:0 +2 25w:0 43b:0 37b:0 44w:1 42w:0 45b:0 51w:1 4
54 Dinius, Rimantas Šiauliai 2077 43w:0 0
DraughtsArbiter Pro (v.4.52) (C) A.Curyło/FMJD
Users browsing this forum: No registered users and 5 guests