Patvirtinta ir paskelbta nauja "64" šaškių burtų lentelė

Moderator: aleksej

Re: Patvirtinta ir paskelbta nauja "64" šaškių burtų lentelė

Postby stregina » Fri 2017 Jan 13, 18:38

klausk-atsakysiu wrote:
zoomz wrote: Jei butu pries savaite isejus ta lentele tu irgi sakytum, kad jo reikia daryt pagal ja nes ji patvirtinta. O apie taisykles - kiek mes laiko ejom iki skraidanciu?!?!?! Kodel kai visam pasauli zaide letalkom mes losem klasika, kodel tavo zodziu nebuvo girdima tada?

Tavo problema,kad negirdejai . Mes pagal lentele zaidem jau nuo to laiko, kai ji atsirado ,jei neklystu nuo 1984ar 85 metu. Ir manau zinai, kad man ji tiko, o didesnei daugumai ne , taip kad kalbek ka zinai. Dar reikejo prideti , kad esi bent karta girdejes, kad as buciau buves uz klasika :). Nebenoriu daugiau kalbet apie tas lenteles . Norejau pamatyt kaip daromi sprendimai naujojo VK . Dabar laukiu nuostatu. Nematau prasmes cia daugiau diskutuot, savo nuomone as issakiau :).

Įdomu kad Jūs laukiate VK sprendimo,labai gerai,Jūs diskutuokit,nes Jūs žaisite šiuolaikiškom šaškėm,o ne mes VK,iš VK narių tikriausiai tik vienas žais,o gal ir du tiksliai nežinau,taigi mes skaitome,stebime,greit bus VK narių susirinkimas daug temų teks aptarti,gal kas nors iš VK narių apie nutarimus gal ir parašys??!!Viską,visą darbą VK narių vargu ar reikia viešinti,nes šiaip besidominčius apie šaškes ir VK veiklą yra tik keletas ir tas keletas aiškiai reiškiasi.
O šiaip niekam nieko nereikia,parašiau VK darbu su klubais ką veiksiu ir ką manote kiek skambučių ar elektr.laiškų gavau,0 emocijų,mūsų šaškių klubams nieko nereikia,visi visko sočiai turi,taigi nerašykit kad VK nieko nedirba,taigi už Juos tikriausiai reikia viską padaryti,nupirkti,tikriausiai netgi neims,įsivaizdins(aš turiu omeny apie įnventorių).
stregina
 
Posts: 109
Joined: Sat 2014 May 17, 20:03

Re: Patvirtinta ir paskelbta nauja "64" šaškių burtų lentelė

Postby aleksej » Fri 2017 Jan 13, 19:13

Mano idėja buvo kita. Aš kaip tik palaiminimo iš VK nenorėjau prašyti pagal kokią lentelę žaisti. Ir kaip tik dabartinis griežtas sprendimo nuleidimas iš viršaus (žaisit taip ir basta!) man, tiesą sakant, labai nepatinka. Aš norėjau, kad 12 finalininkų prabalsuotų (nes tas klausimas tai tik jų reikalas). Ir kokios nuomonės bus dauguma - pagal tą lentelę šiais metais ir žaisti (kad kitais metais pagal naują žaisti, čia ir kalbos nėra). Schema, kad jei dabar 11 už naują, o kad ir 1 prieš ją, to pakanka, kad žaisti pagal seną man (kaip pastebėjau ir Sigitui) nesuprantama.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Patvirtinta ir paskelbta nauja "64" šaškių burtų lentelė

Postby zoomz » Fri 2017 Jan 13, 19:42

aleksej wrote:Mano idėja buvo kita. Aš kaip tik palaiminimo iš VK nenorėjau prašyti pagal kokią lentelę žaisti. Ir kaip tik dabartinis griežtas sprendimo nuleidimas iš viršaus (žaisit taip ir basta!) man, tiesą sakant, labai nepatinka. Aš norėjau, kad 12 finalininkų prabalsuotų (nes tas klausimas tai tik jų reikalas). Ir kokios nuomonės bus dauguma - pagal tą lentelę šiais metais ir žaisti (kad kitais metais pagal naują žaisti, čia ir kalbos nėra). Schema, kad jei dabar 11 už naują, o kad ir 1 prieš ją, to pakanka, kad žaisti pagal seną man (kaip pastebėjau ir Sigitui) nesuprantama.


Jums nesuprantama todel, kad jus nesiruosiat varzybom. Pabandyk pasiruosti beveik 400 debiutu per menesi ir tada suprasi. Jus suprantat, kad nera saziniga is zmogaus atimt pasiruosima? Jis ruosiasi, o jam krenta viskas is naujos lenteles ir zmogus kuris idejo kruva darbo lieka durniaus vietoj, tai saziniga? Tai normalu? Dabar visi yra lygiose salygose.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: Patvirtinta ir paskelbta nauja "64" šaškių burtų lentelė

Postby jankis » Sat 2017 Jan 14, 13:22

Kol kas nesiplėsiu į "lygių sąlygų", "pasiruošimo" ir "likimo durniaus vietoje" niuansus, nes čia galima iš kiekvieno žaidėjo pozicijos skirtingą nuomonę pateikti. Bet atkreipsiu dėmesį, kad IDF nauji debiutai yra rekomendacinio pobūdžio - "Aproved by IDF Board 16th December 2016 and recommended for using in men and other tournaments". Be to, kiek žinau, LŠF kaip ir nepriklauso IDF...

Reikia pripažinti ir tai, kad niekur nėra reglamentuota kas nusprendžia pvz. kokiais debiutais bus žaidžiama "64" finale.
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Patvirtinta ir paskelbta nauja "64" šaškių burtų lentelė

Postby aleksej » Sat 2017 Jan 14, 14:17

jankis wrote: Be to, kiek žinau, LŠF kaip ir nepriklauso IDF...

Mantai, kaip tu įsivaizduoji Lietuvos žaidėjų dalyvavimą IDF pasaulio ir Europos čempionatuose jei LŠF nepriklauso IDF? LŠF yra IDF narė.

jankis wrote: Reikia pripažinti ir tai, kad niekur nėra reglamentuota kas nusprendžia pvz. kokiais debiutais bus žaidžiama "64" finale.

O štai čia labai teisingai pastebėta (kad VK tokio sprendimo priėmimo pirmenybės įgaliojimų neturi).
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Patvirtinta ir paskelbta nauja "64" šaškių burtų lentelė

Postby stregina » Sun 2017 Jan 15, 5:42

aleksej wrote:
jankis wrote: Reikia pripažinti ir tai, kad niekur nėra reglamentuota kas nusprendžia pvz. kokiais debiutais bus žaidžiama "64" finale.

O štai čia labai teisingai pastebėta (kad VK tokio sprendimo priėmimo pirmenybės įgaliojimų neturi).

Aleksejau, o kam tavo manymu yra išrinktas VK, kad neturi jokios teisės spręsti iškilusias problemas? Jeigu negali nuspręsti žaidėjai žaidžiantys finale tada būtina spręsti VK nariams,o galbūt ir turi nuspręsti VK nariai,nes pvz.,aš supratau kad tik tarptautiniai didmeistriai už naujus debiutus,o likusieji už senąją versiją :D
stregina
 
Posts: 109
Joined: Sat 2014 May 17, 20:03

Re: Patvirtinta ir paskelbta nauja "64" šaškių burtų lentelė

Postby aleksej » Sun 2017 Jan 15, 19:56

Regina, tam kad sužinoti kokią lentelę šiais metais pageidauja naudoti finalininkai aš ir raginu juos čia prabalsuoti. Tik taip mes žinosim jų nuomones. Kitaip - kas už naują, kas už seną lentelę mes galim tik spelioti. Ir tik po finalininkų nuomonių įvertinimo galutinį sprendimą priima VK. Toks demokratinis referendumas. Tik, dėja, kol kas šiuo klausimu pasisakė tik du finalininkai - Smaidrys (nauja lentelė) ir Kybartas (sena lentelė).
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Patvirtinta ir paskelbta nauja "64" šaškių burtų lentelė

Postby aleksej » Thu 2017 Jan 26, 18:47

Vartotojo "edvard" postas (perkeltas moderatoriumi į tinkamą temą)

http://rushashkyfond.com/ru/blog-items/633

Apie nauja IDF lentele..... :roll:
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Patvirtinta ir paskelbta nauja "64" šaškių burtų lentelė

Postby aleksej » Tue 2017 Jan 31, 10:06

Apie naują IDF lentelę jos pagrindinis autorius, tarptautinis didmeistris (ir protingas žmogus) Dmitrij Cinman - http://rushashkyfond.com/ru/blog-expert/643
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Previous

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 69 guests