Šeimyniniai pasižaidimai prie šaškių lentų

Moderatorius: aleksej

Šeimyniniai pasižaidimai prie šaškių lentų

Standartinė vitas67 » Šeš 2015 Geg 23, 22:39

Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras, jau trečius metus su draugais ir bendraminčiais, organizuoja Šeimos dieną. Šventės dalyviai rinkosi prie Jonavos kultūros centro, kur laukė nemokamos pramogos ir atrakcijos. Šių metų Šeimos dienoje tradiciškai vyko ir šeimų šaškių turnyras, kurio peripetijas geriausiai galėjo nupasakoti vyr. teisėjas Aleksandras Fomkinas.
Šiose varžybose norą dalyvauti net 22 komandos, kurias sudarė po vaiką iki 10 metų amžiaus bei vyresnis šeimos narys (tėvai, seneliai, vyresni broliai ar sesės). Buvo žaidžiama – vaikai prieš vaikus, tėvai prieš tėvus. Vėliau vaikai metė iššūkį ir varžovų komandų tėvams, nors vaikučiams tik 4-10 metų, bet neketino pasiduoti suaugusiems. Dalyviai rungtyniavo šveicariška sistema (5 ratai). Penkios partijos su vaikais ir penkios partijos su tėvais.
Nemažai buvo vaikų iki 6 metų amžiaus, todėl ir galutinis rezultatas 141:85 tėvų naudai atspindėjo amžiaus skirtumus.
Lemiama buvo šešiamečio Jorio Mačiulio ir Karolinos Šimkutės mamos Ingos partija, kuri pasibaigė lygiosiomis. Jorio komandai tai garantavo pirmąją vietą (29 tšk.). Antrą vietą iškovojo Karolinos Šimkutės komanda, trečią – Antano Chrabrikovo.
Tarp tėvų nepralenkiamas buvo šios sporto šakos žinių jaunystėje krimtęs Linartas Kiškis (20 tšk.), antras buvo Mindaugas Mačiulis (17 tšk.), trečias – Ivars Bodrovs (17 tšk.).
Vaikų iki 8 metų amžiaus tarpe nugalėtoju tapo Benas Šabanauskas (13 tšk.), antrąją vietą iškovojo Joris Mačiulis (12 tšk.), trečias buvo Ugnius Voroninas (12 tšk.).
Tarp dešimties metų vaikų nepralenkiama buvo Karolina Šimkutė, surinkusi 16 taškų ir aplenkė su 14 taškų buvusį Antaną Chrabrikovą. Trečia – Emilija Ramonaitė (12 tšk.).
Visi dalyviai buvo apdovanoti kompaktiniais diskais „Bardų dainos vaikams“, taip pat saldžiomis dovanėlėmis ir kitais prizais
Prikabinti failai
Jonav_Seimu.jpg
Jonav_Seimu.jpg (98.75 KiB) Peržiūrėta 3682 kartus(ų)
vitas67
 
Pranešimai: 870
Užsiregistravo: Ant 2010 Sau 05, 22:50

Grįžti į Šaškių naujienos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 17 svečių

cron