Olimpinio festivalio finalinės šaškių varžybos

Moderator: aleksej

Olimpinio festivalio finalinės šaškių varžybos

Postby senelis » Sun 2008 May 25, 18:56

Rezultatai tinklapyje http://lsf64.tripod.com/index.htm
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby jankis » Sun 2008 May 25, 19:08

Turbūt klaidą įvėlėt lentelėse, nes Margarita ir I ir IV lentoje. Nebent ji žaidė už dvi :)
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby senelis » Sun 2008 May 25, 20:07

aciu uz pastaba, pataisiau.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby edvard » Sun 2008 May 25, 20:41

SVEIKU ;JUVENTOS ;GIMNAZIJA ,O YPAC BROLI IR SESERI KOVALEVSKIUS!!!
VLADAI!O KOKIE BUVO PRIZAI?
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby Baskep » Sun 2008 May 25, 21:42

geras...vilnius nustebino.atvirai maniau,kad šiauliai aplenks vilnių.bet yra kaip yra..
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby senelis » Sun 2008 May 25, 21:54

Varzybos buvo pakankamai idomios . trys komandos galejo tapti cempionemis. viskas priklause nuo Siauliu lyderio Nesteckio. Bet Gediminas nepateisino vilciu. Su kaunieciu net nesuprantui kaip jis nelaimejo.ta pergale galejo lemti siaulieciams pirma vieta. Kovoje su vilnieciu vel Gediminui nepasiseke - pralose laimeta partija ir tuo paciu ateme is Kauno pirma vieta.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby edvard » Sun 2008 May 25, 22:02

KAI VARZYBOS TRUMPOS (tik 3 PARTIJIOS!!!)
TAI CEMPIONAS GALI BUTI BET KAS...
NORS VILNIECIAI GUDRIAI PADARE; I 1 LENTA PASUODINO SILPNIAUSIA......
O VLADADAI ,KAIP TEN ;prizai BUVO??
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby Baskep » Mon 2008 May 26, 0:02

edvard wrote:KAI VARZYBOS TRUMPOS (tik 3 PARTIJIOS!!!)
TAI CEMPIONAS GALI BUTI BET KAS...
NORS VILNIECIAI GUDRIAI PADARE; I 1 LENTA PASUODINO SILPNIAUSIA......
O VLADADAI ,KAIP TEN ;prizai BUVO??



teisybė.bet kitą vertus,jei visi tavo komandos nariai laimi visas partijas (čia aišku tik teoriškai) tai visiškai nesvarbu,kaip kiti žaidžia,o kai jau prasideda likimas ne pačių rankose,tai tada visko būna.. o su tuo gudrumu,tai nzn ar labai jau gudra yra silpniausia sodint i pirmą lentą,nes tai automatiškas nulis,bet kitą vertus tada tas,kuris sėdi to tikroj silpniausio vietoj turėtų laimėt,tai irgi...tokios varžybos įdomios strateginiais žaidimais,nes čia komanda,čia visi turi eit išvien,o ne priėjęs komandos narys sakyt kitam savo komandos nariui ,kai šis pralošė,kad tu esi nevykėlis,tu mums darai gėda ar pan..čia labai daug lemia ne tiek pačių žaidėjų žaidimas,o kiek trenerių gudrybės,nors kas be ko,treneriai gali prigalvot įvairiausių navarotų,bet jei jo žaidėjai praloš,tai niekas neišeis.. o prizai,nors ir esu ne vladas,atsakysių-yra.pats geriausias taurė :)
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby senelis » Mon 2008 May 26, 6:40

Buvo medaliai, diplomai, prizai, miegmaisiai dar kas kas ten. Komandu vadovai gavo po elektronini saskiu laikrodi.Dar birzelio men visos 4 komandos yra kvieciamos i bendra festivalio uzdaryma Vilniuje.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby edvard » Mon 2008 May 26, 10:43

Baskep;
o su tuo gudrumu,tai nzn ar labai jau gudra yra silpniausia sodint i pirmą lentą,nes tai automatiškas nulis,
:idea: BET GI IR KITUOSE LENTUOSE -0 :? ( tiesa 1ligios padare....TAI YR LIEME TURNIRO LIKIMA!!!!)
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby Baskep » Mon 2008 May 26, 20:42

edvard wrote:Baskep;
o su tuo gudrumu,tai nzn ar labai jau gudra yra silpniausia sodint i pirmą lentą,nes tai automatiškas nulis,
:idea: BET GI IR KITUOSE LENTUOSE -0 :? ( tiesa 1ligios padare....TAI YR LIEME TURNIRO LIKIMA!!!!)



nu nežinau,nežinau,aš čia nenoriu ginčytis,nenoriu sakyt,kad mano nuomonė yra teisinga ir pan,bet manau,kad silpniausio (jei gerai pamenu trečios lentos) sodinimas į pirmą nieko nelaimi,nes tas sėdėdamas savo lentoj gali ir kad lygias padaryt. na žodžiu :)
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby senelis » Mon 2008 May 26, 20:52

Siuo atveju ta taktika pasiteisino simtu procentu.Tas Vilniaus berniukas butu be problemu pralaimejes du susitikimus bet kokioje lentoje.Is vienos puses galima sakyti kad Vilnius tapo cempionais zaisdami be vieno zmogaus, is kitos tas silpnasis pelne vieninteli ir lemiama pustaski su Pakruojumi.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby edvard » Mon 2008 May 26, 22:13

TAIP, TUREJIO ZAISTI TOKS NEBLOGAS dar saskininkas S. MYSKINAS(2 atsk.),bet SESTADIENI JAM PJIOVE APENDICITA!!!! IR .....ISEITES NE BUVO ,SILPNA.... I 1 lenta :shock: PASISEKE zodziu....
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby jankis » Tue 2008 May 27, 14:14

Truputį panagrinėjus lenteles, mano nuomone svarbiausia dvikova, kuri sprendė kas bus čempionai, buvo III lentoje, kur Europos jaunių blico čempiono Anri Plaksij brolis Dani nugalėjo kaunietį Miskelį :)
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby Baskep » Tue 2008 May 27, 17:30

jankis wrote:Truputį panagrinėjus lenteles, mano nuomone svarbiausia dvikova, kuri sprendė kas bus čempionai, buvo III lentoje, kur Europos jaunių blico čempiono Anri Plaksij brolis Dani nugalėjo kaunietį Miskelį :)



kažką girdėjau iš Ambraškos,kad tas pats Miskelis turėjo laimėtą padėtį vienoje partijoje,bet ją netgi pralošė,tik nežinau kokioje.Kad ir kaip,bet Lukas patobulėjo,geriau žaidžia nei pirmai,kurkas geriau :)
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas


Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 69 guests