Kauno atviras šimtalangių šaškių čempionatas-gegužės 24-25d.

Moderator: aleksej

Kauno atviras šimtalangių šaškių čempionatas-gegužės 24-25d.

Postby Kauno_zinios » Fri 2008 May 16, 13:53

Image
User avatar
Kauno_zinios
 
Posts: 4285
Joined: Fri 2007 Nov 16, 17:33
Location: Kaunas

Postby Baskep » Fri 2008 May 16, 21:50

stengsiuos suspėt ant pradžios,bet tas bus labai labai labai sunku.nelabai man patinka,nes
1.šimtalangėm 45min per mažai
2.pradžia 10h.jau Marius iš vilniaus varys ir tai jam kada reiks keltis,o jei tarkim koks žmogas sumąstytų iš kokių Šiaulių,taigi tik jei savo mašiną turėtų,kitaip niekaip nespėtų manau.
Bet tai aišku,tik mano pamąstymai ir pasvarstymai.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby trashmaster » Sat 2008 May 17, 0:10

Visai noretusi sudalyvaut :)
trashmaster
 
Posts: 293
Joined: Fri 2008 Feb 01, 22:46
Location: Vilnius

Postby jankis » Sat 2008 May 17, 0:13

Man irgi labai norėtųsi, bet šį kartą neišeis..
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby Baskep » Sat 2008 May 17, 11:50

trashmaster wrote:Visai noretusi sudalyvaut :)



tai jei norėtųsi,tai reik sudalyvaut :) tik kiek pats žinau,kiek girdėjau,tai nakvynė Kaune būna ne kokios klasės,o ir tas rajonas toks nekeliantis pasitikėjimo..kitą vertus,kartais nakvynė būna ir visai nieko,tai,kad čia laimės dalykas :)
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby zhygis » Sun 2008 May 18, 22:12

irt baskep:
ner jau baisus tas rajonas labai:))))))))))
as pats jame gyvenu teisybes delei, ir manau kad tai vienas is normalesniu rajonu kaune:)
apie gyvenimo salygas negaliu nieko pasakyt ..
jei gyvensite statybininku centro namuke, tai ten normalei seip ;)
o jei barake tai nzn (niekad nesu buves)

laiko kontrole aisku siaubinga....bet kaunas gali ir po 15min turnyrus pravest, "kauno miesto cempionatus" (buvo cia toks, pries kelis metus, 100 langem saskem)
buvo ir toks bairis:
gaunu sms: va kauno miesto cempionatas. 10min partijaj
ateinu, sudalyvauju, laimiu, ir suzinau, kad tai joks cempionatas, o turnyras "kariuomenes dienai atminti"
taj vat:)
aisku siuo postu as nieko nenorejau izeist ar supykdyt, tai buvo tik mano asmenine nuomone, jei nepatiko, sorry:)
zhygis
 
Posts: 470
Joined: Thu 2008 Apr 17, 15:58
Location: Great Britain

Postby Kauno_zinios » Mon 2008 May 19, 17:24

Gaila, Mantai, kad negali atvažiuoti.
Būtų įdomi tavo kova su Stasyčiu..
Turbūt, ir šiemet Stasytis neturės konkurentų..
User avatar
Kauno_zinios
 
Posts: 4285
Joined: Fri 2007 Nov 16, 17:33
Location: Kaunas

Postby super_mario_33 » Mon 2008 May 19, 23:06

Siulau sestadieni 13 val.per turnyra padaryt pertrauka,mat per radija sake,kad tuo metu (per Kauno dienas) prie prekybos centro "savas" visi norintys gales nemokamai prisivalgyti ledu :lol:
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

Postby Kauno_zinios » Tue 2008 May 20, 13:55

Taip, ledus prie prekybos centro "SAVAS" dalins nemokamai 13 val.
O prie Kauno pilies bus ir 600 kg tortas visiems norintiems.
Tik laiką dar reikia pasitikslinti.
Laukiame atvažiuojant!
User avatar
Kauno_zinios
 
Posts: 4285
Joined: Fri 2007 Nov 16, 17:33
Location: Kaunas

Postby zhygis » Tue 2008 May 20, 18:58

speju nei torto nei ledu visiem norintiem neuzteks.... bus mustyniu pestyniu zmoniu mindymas ir panasiai ...(zmones mirsta uzsieni per akcijas panasias)
jau geriau nusipirksiu tu ledu ar torta nei ten eisiu:)
zhygis
 
Posts: 470
Joined: Thu 2008 Apr 17, 15:58
Location: Great Britain

Postby Baskep » Tue 2008 May 20, 19:56

[quote="zhygis"]irt baskep:
ner jau baisus tas rajonas labai:))))))))))
as pats jame gyvenu teisybes delei, ir manau kad tai vienas is normalesniu rajonu kaune:)
apie gyvenimo salygas negaliu nieko pasakyt ..
jei gyvensite statybininku centro namuke, tai ten normalei seip ;)
o jei barake tai nzn (niekad nesu buves)


o zhygi :) seniai begirdėjau apie tave ką jau :) tik kad per tą adomavičiaus saitą kartu partiją lošiam :D
o aš ir nesakau,kad tas rajonas yra labai baisus :P sakiau,kad nekeliantis pasitikėjimo,vat :P o baigiant žaist su žodžiais,tai pasakysiu,kad pagal statistiką saugiausias buvo praeitais metais žaliakalnis,jei neklystu,bet žinai,statistika yra statistika.gyvent reik tai mum :) tai gali būt,taip kaip suprantu,kad apsireikši per šias varžybas? :)
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby zhygis » Wed 2008 May 21, 16:55

apsireiksiu:) tik nzn ar zaisiu (gal pasiulysiu zenteliui ar packeviciui pazaist, pats pateisejausiu:)
vistiek 100langem zaist nemoku as (ir jau per senas kad ismokciau:D)...nesu jokio ackyrio yvykdes netgi:D tai speju ten paciam gale rikiuotes buciau:)
zhygis
 
Posts: 470
Joined: Thu 2008 Apr 17, 15:58
Location: Great Britain

Postby Baskep » Wed 2008 May 21, 19:40

zhygis wrote:apsireiksiu:) tik nzn ar zaisiu (gal pasiulysiu zenteliui ar packeviciui pazaist, pats pateisejausiu:)
vistiek 100langem zaist nemoku as (ir jau per senas kad ismokciau:D)...nesu jokio ackyrio yvykdes netgi:D tai speju ten paciam gale rikiuotes buciau:)



ooo :) tai laukiam laukiam :) dar labiau,nes nežaisi :D o rimtai,tai kaip nori čia tavo kaip pasakius skonio reikalas dėl to žaidimo :) tu manai aš moku ten žaist? :D aš iš vis ten bandysiu lošt po paros darbo ir daugiausia keturių miego valandų darbe,kurias pats susikursiu o gali būt,kad miego išvis nebus,tai,kad apie rykiuotės galą man galvot o tikrai ne tau :) o su ženteliu ar packevičium šimtalangėm būtų tikrai įdomu pažaist :)
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby zhygis » Sat 2008 May 24, 18:40

rezultatai po 5 ratu:
1-3 Steckevicius, Telsinskas, Pasakinskas (po 4taskus visi)
4-5 Sokolovas, Sidla - 3.5 tasku
isviso 18 dalyviu...
Pagarba treneriams, reitingu skaiciuotojams, turnyru organizatoriams ir visiems kitiems populiarinantiems saskes:)

jei turite klausimu: email: saskes@list.ru
zhygis
 
Posts: 470
Joined: Thu 2008 Apr 17, 15:58
Location: Great Britain

Postby edvard » Sat 2008 May 24, 19:04

O KOKIE PRIZAI????? :D
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Next

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 81 guests