2012 m. Lietuvos vyrų šimtalangių šaškių čempionatas

Moderator: aleksej

Re: 2012 m. Lietuvos vyrų šimtalangių šaškių čempionatas

Postby senelis » Fri 2012 Mar 09, 22:09

Kas ten daros, kas ten daros, stebis Kauno gatves zalios?
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Re: 2012 m. Lietuvos vyrų šimtalangių šaškių čempionatas

Postby senelis » Fri 2012 Mar 09, 23:26

Ai, matyt siandien Lietuvoj saskem niekas nezaidzia, einu miegot
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Re: 2012 m. Lietuvos vyrų šimtalangių šaškių čempionatas

Postby Vajus » Sat 2012 Mar 10, 0:03

Tur būt, teisingai Egidijus padarė , kad išmetė kažkieno tekstą, kuris , jo manymu, buvo nekorektiškas..
Mane (panašiai kaip Ričardą) apėmė "bobiškas smalsumas" , kas ten ką parašė, kad reikėjo imtis tokių priemonių ... :D

Sprendžiant pagal paskutines diskusijas, galima būtų lyg ir pagalvoti, kad ten buvo Marius...Bet aš tuo negalėčiau patikėti, nes Marius , kiek aš jį pažįstu, visada korektiškas ir jo samprotavimai būna argumentuoti...

Gaila, kad žaisti finale paskutiniu momentu atsisakė Stasytis. Priminsiu, kad dvi atsargines vakansijas (kai buvo nuspręsta leisti finale žaisti 12 žaidėjų vietoj 10) federacija atidavė Tunkevič ir Žutautui .

Aš pats ilgai dvejojau, ar žaisti , nes pajutau , kad bent jau šimtalangėse man "jau laikas į pensiją ".. Per tuos 2 metus lyg ir patobulėjau , deja, pajutau, kad "amžius jau daro savo" ir šimtalangės , kuriomis pradėjau nesenai žaisti, išsunkia...,-neturint jose patyrimo, eikvoji daug energijos "dviračio išradinėjimui", o jos partijos pabaigai ir pritrūksta... Galvoju, kad bent man telieka bandyt žaist vasarą :D , - kai būni pailsėjęs, nes darbų tradiciškai pas mane būna mažiau būtent vasarą... Šį kartą nusprendžiau, kad atsisakyt , likus porai dienų iki pradžios, nelabai etiška ,-tą reikia daryti bent prieš savaitę, kad galima būtų "be problemų" rasti norintįjį žaisti ... Po to dar pagalvojau, kad , tapus pensininku, į 100 finalą daugiau galiu ir nepakliūti ...,-tai gal vien dėl to reikia žaisti.. :D :D

Beje, Stasyčio atsisakymas žaisti , pranešant apie tai paskutinę dieną,man neatrodo gražiai...

Kai pamačiau polemiką , pagal kurią buvo matyti , jog Marius Šidla lyg ir norėtų žaisti , buvau apsisprendęs savo vietą atiduot Mariui , jei jis ateis . Šiuo atveju , manau, mano sprendimas būtų etiškas, -juk Marius buvo vienas iš pagrindinių atsarginių ir aš savo atsisakymu nieko nebūčiau pagadinęs... Deja, Marius visai nepasirodė...

Nežinau kaip ten yra iš tikrųjų , bet , kaip tvirtina Šidlauskienė ,Marius atsisakė žaisti finale grynai dėl ambicijų ,kad nedavė iš karto jam žaisti finale...
Jei iš tikrųjų yra taip, kaip tvirtina Roma Šidlauskienė , Marius , manau, šį kartą be reikalo "pasidavė emocijom" ,-juk federacija pakankamai argumentuotai paaiškino, kodėl tos dvi vietos buvo skirtos minėtiems asmenims...
Last edited by Vajus on Sat 2012 Mar 10, 0:10, edited 2 times in total.
Vajus
 
Posts: 394
Joined: Mon 2007 Nov 26, 15:10

Re: 2012 m. Lietuvos vyrų šimtalangių šaškių čempionatas

Postby Roma » Sat 2012 Mar 10, 0:05

2012 m. LRČ vyrai -finalas (100)

I ratas

A.Plaksij-V.Puočiauskas 2-0
V.Kudriavcev- A.Domčev 1-1
M.Janavičius-T.Pavliukovič 1-1
J.Pukšta-V.Žutautas 1-1
A.Tunkevič- V.Volosienkinas 0-2

E.Bužinskij buvo laisvas,nes žaidžia 11 dalyvių.Mūsų kai kurie sportininkai negerbia nei kitų nei savęs.Kalbu apie V.Stasytį,kuris prižadėjęs dalyvauti,nesiteikė pranešti,kad persigalvojo.Apie jo nedalyvavimą sužinojom tik per atidarymą.Jam sunku buvo surinkti mano tel. Nr.ir pranešti bent jau prieš dieną.Pasiūlėm dalyvauti M. Šidlai,bet jo ambicijos(kad nebuvo įtrauktas į 12) buvo didesnės,nei noras dalyvauti.Šita situacija dar kartą įrodo,kad be reikalo laužomos ietys,bandant apginti vieno ar kito dalyvio teises.Gaila,kad kažkas prarado galimybę sužaisti finale

II ratas ryt iš ryto

E.Bužinskij- A.Plaksij 2-0
V.Puočiauskas-V.Kudriavcev 1-1
A.Domčev-M.Janavičius 2-0
T.Pavliukovič-J.Pukšta 1-1
V.Žutautas-A.Tunkevič 1-1
3 ratas
V.Kudriavcev- E.Bužinskij- 1-1
M.Janavičius-V.Puočiauskas 2-0
J.Pukšta- A.Domčev 1-1
A.Tunkevič-T.Pavliukovič 1-1
V.Volosienkinas- V.Žutautas 1-1
4 ratas
E.Bužinskij- M.Janavičius
A.Plasij- V.Kudriavcev
V.Puočiauskas -J.Pukšta
A.Domčev-A.Tunkevič
T.Pavliukovič-V.Volosienkin
Last edited by Roma on Sat 2012 Mar 10, 22:21, edited 1 time in total.
Roma
 
Posts: 1732
Joined: Mon 2009 Jan 19, 1:22
Location: Vilnius

Re: 2012 m. Lietuvos vyrų šimtalangių šaškių čempionatas

Postby super_mario_33 » Sat 2012 Mar 10, 4:33

1. Kartais bunu labai nekorektiskas, bet ne sikart. Siaip jau nesu linkes izeidineti.
2. Galit tai vadinti ambicijomis ar kaip tik norit, as remiuosi logika. Ties 5-iais pretendentais aiskiai padeti pliusai, 2 patvirtino dalyvavima, 4 jaunimo atstovai, apie kuriu nedalyvavima tikrai buciau suzinojes anksciau nei prasidejus cempionatui, Vaida laikau rimtu zmogum, kuris zino, ko nori, t.y. jei pareiske nora dalyvaut, tai ir zais, o manes sarase nera. Tai kodel tureciau eit i atidaryma kaip i koki teleloto ir tiketis, kad zaisiu, uzuot susiplanaves kaip praleist savaitgali?
3. Kada nors bus LSF bent jau minimali tvarka, kad nepasikartotu tokie atvejai kaip su Stasyciu?
4. Taip, zaisti finale norejau ir buvo galimybe, bet...zr. 2 ir 3 punktus.
P.s. visi cia uzduoti klausimai retoriniai, todel nebutina i juos atsakyti.
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

Re: 2012 m. Lietuvos vyrų šimtalangių šaškių čempionatas

Postby edvard » Sat 2012 Mar 10, 8:10

Kadangi prasidejo turnyras ,tai nelabai norisi čia kažka rašyti....Bet parašysiu.
Man atrodo kad šį kartą esi Mariau neteisus. Nes pas tave TIK matematine :!: logiką;Kažkas kažkam pastate pliusiuką, kažkas rimtas žmogus,kažkas tai tikrai žais nes kitaip turetų pranešti tau jeigu nežais..... O gyvenimas Mariau ,ne matematika,o mes ne robotai.Gyvenime gi pats žinai,visko būna. Šiandien tau viskas gerai ;tu viska suplanavai,bet prieš valanda ar prieš sekunde iki kažko tai svarbaus tau (ar tavo draugam, giminems)atsitinka kažkas blogo,ar tiesiog taip viskas staiga pasisuko pas tave, kad viskas griuna.....
Tai va ,ka aš noriu pasakyti;tu buvai neteisus Mariau ,nes tu buvai aiškų PIRMAS NEABEJOTINAS kandidatas. Pirmi kandidatai ,kaip aš žinau iš savo DIDELES ŽAIDYBINES praktikos DAŽNIAUSIAI tampa dalyviais. Nesvarbu kaip ir kodel....Paskutinis Pasaulio čempionatas;2 dalyviai neatvyko,vienas iš ju 2 kart :!: pavelavo į lektuvą...(skaityk šiame forume mano tesioginį iš ten reportažą)....Šį kartą netgi Vaidas DEL TAVES norejo atsisakyti.....

Tai va Mariau. Pagal paprasta gyvenimo logika(nežinau DEL KO atsisake žaisti V.Stasytis....tai nesvarbu dabar...)VISKO :!: GALI BUTI su žmonemis. Ir čia kaltes LŠF ligtai nera....

O tvarka LŠF bus(GAL....) kada jus visi ,o ypač JAUNI šaškininkai pradesite ne tik sakyti ,kad DAROMA BLOGAI,o PATYS BUSITE VK LŠF NARIAIS IR PATYS ten TVARKĄ darysite (tiesa, abejoju kad,imanoma daryti visada taip,kad VISI patenkinti butu....na gal ateites komunizmo laikais....na po 1000 metų... :roll: kai mes žmones visai jau robotais tapsime..... :( )

P.S. Mariau!Tu galvoji ,kad LŠF sprendimas buvo blogas,neteisingas,0 kiti galvoja, kad teisingas....Kas teisus? Jeigu TAVO noras žaisti būtu begalinis, tai aiškų turejai ateiti nors 5 minutem........arba nebent PATS :!: PASKAMBINTI;kaip ten?? Ar visi susirinko?? :roll:...gal kam pilva paleido ir neatvyko?? O gal kam nors žmoną ultimatumą pastate;arba AŠ arba tavo prakeiktos šaškes???
edvard
 
Posts: 3631
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: 2012 m. Lietuvos vyrų šimtalangių šaškių čempionatas

Postby aleksej » Sat 2012 Mar 10, 10:08

super_mario_33 wrote: 3. Kada nors bus LSF bent jau minimali tvarka, kad nepasikartotu tokie atvejai kaip su Stasyciu?

Na prie ko čia LŠF, jeigu žmogus nejaučia atsakomybės. Jeigu tu (Vaidas Stasytis) pažadėjai žaisti LŠF viceprezidentei Romualdai Šidlauskienėi ASMENIŠKAI, o paskui tau kažkas pasikeitė ar gali pasikeisti, tu TURI apie tai pranešti irgi Romualdai Šidlauskienei, ir irgi ASMENIŠKAI jai. Jis to nepadaro ir mes sužinom apie tai per atidarymą. LŠF lyg ne auklė bėgioti už kiekvieno šaškininko ir klausti 100 kartų - ar tu tikrai žaisi, ar nepersigalvojai? Žodis žaisti buvo duotas iš rimto žmogaus, verslininko, atgal tas žodis paimtas nebuvo, ir tuo buvo vadovaujamasi, o kaip kitaip? Juk pats, Mariau, rašai - "laikau rimtu žmogumi, t.y. jei pareiske nora dalyvaut, tai ir zais". LŠF masto taip pat, bet tu vadini tai betvarke.

P.S. Teoriškai tai gali atsitikti bet kokio lygio varžybose (kad ir PČ). Ir niekas nesako, kad dėl to FMJD betvarkė. Paprasčiausiai egzistuoja kandidatų sąrašas. Ir neretai paskutiniu momentu net pasaulio čempionato dalyviais taip buvo tapoma. Pavyzdžiui kai atsirado čempionato pradžios diena :!: vakansija PČ 2011 olandiškame Emmeloorde Gantvarg iš Vokietijos atlekė per 3 valandas :)! Šiuo atveju Marius kaip pirmas (ir ko gero vienintielis) kandidatas tame sąraše galėjo tapti Lietuvos čempionato dalyviu.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1651
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: 2012 m. Lietuvos vyrų šimtalangių šaškių čempionatas

Postby super_mario_33 » Sat 2012 Mar 10, 11:36

Jus pasielget teisingai, as pasielgiau kaip man atrodo teisingai- viskas gerai, ne pasaulio pabaiga.
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

Re: 2012 m. Lietuvos vyrų šimtalangių šaškių čempionatas

Postby jankis » Sat 2012 Mar 10, 11:42

Info apie čempionatą ir pora apklausėlių :) http://www.facebook.com/KlubasVerdene
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: 2012 m. Lietuvos vyrų šimtalangių šaškių čempionatas

Postby ricka-plun » Sun 2012 Mar 11, 3:13

VK,ar federeacija nei prie ko,viskas cia gerai....Bet ir Marius pasielge teisingai,manau..
ricka-plun
 
Posts: 1078
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Re: 2012 m. Lietuvos vyrų šimtalangių šaškių čempionatas

Postby Vajus » Sun 2012 Mar 11, 9:59

Cituoju Ričardą: "Bet ir Marius pasielgė teisingai,manau.."

Gal ir taip... Bet bent man tai norėjosi kitaip... .

Iš savo praktikos žinau , kad panašioje į mano dabartinę situaciją (kai esi fiziškai išsekęs ir turi kitokių rūpesčių) geriau nežaisti. Bet neveltui yra patarlė, kad " gobšumas žudo.. ." :D

Gaila buvo atiduoti išsikovotą pagal praeitų metų čempionato rezultatus teisę žaisti finale, todėl uždelsiau su atsisakymu... Gi atsisakyti žaisti, likus porai dienų iki čempionato , lyg ir nelabai gražu...

Išgirdęs , kad Marius labai nori žaist , apsidžiaugiau. Pagalvojau , kad dabar galėsiu lengvai išsisukti iš padėties ir aš pats : Mariui padarysiu dovanėlę, užleisdamas savo vietą...

Galėjo gi Marius ateit- būtų ir pats sudalyvavęs, ir mane išgelbėjęs nuo būsimo fiasko :D . Nors turnyras dar tik prasidėjo, bet aš pats, turėdamas omeny savo fizines kondicijas , nuo itin prasto rezultato (tiksliau sakant, paskutinės vietos) šį kartą vargu ar pabėgsiu.....

P.S.
Šiaip tai lyg ir ruošiausi užbaigti su šimtalangėm.. Sakiau sau,- pasimokiau ant senatvės biškelį ir užteks..
O dabar nežinia kaip čia bus : dabar primuš stipriai , o tada teks nori- nenori bandyti atsilošinėti.... Ir vėl ko gero teks žaisti tom "100" , nes taip užbaigti lyg ir nesinorėtų : kaip ne kaip , o azartas didesnis, kai "gauni į skudurus" , o ne kai išlošinėji.... :D
Last edited by Vajus on Sun 2012 Mar 11, 11:00, edited 4 times in total.
Vajus
 
Posts: 394
Joined: Mon 2007 Nov 26, 15:10

Re: 2012 m. Lietuvos vyrų šimtalangių šaškių čempionatas

Postby edvard » Sun 2012 Mar 11, 10:29

O aš taip negalvojų.......
(nors gal ne viska žinau,gal yra pasleptą tiesą....)
edvard
 
Posts: 3631
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: 2012 m. Lietuvos vyrų šimtalangių šaškių čempionatas

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2012 Mar 11, 11:00

O as pateisinu Mariu,manau ir pats taip pasielgciau.Be to koks zaidimas,kai emocijos sokineja.O vat Vajaus nesuprantu.Jei jau ruoseisi atiduot vieta ( jei tai is tikruju cha cha ) tai bent butum praneses apie tai Mariui.Jei ruoseisi nezaist,tai geriausia ta padaryt,kai neporinis dalyviu skaicius. O dabar nei vieno,nei kito,o tik kalbos
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: 2012 m. Lietuvos vyrų šimtalangių šaškių čempionatas

Postby ragvel » Sun 2012 Mar 11, 19:08

o rezultatai bus?
ragvel
 
Posts: 1129
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: 2012 m. Lietuvos vyrų šimtalangių šaškių čempionatas

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2012 Mar 11, 20:45

ragvel wrote:o rezultatai bus?

Manes klausi? :) Jei taip,tai imk :)
DSCI0066.jpg
DSCI0066.jpg (55.46 KiB) Viewed 9973 times
Volosionkin-Domcev.jpg
Volosionkin-Domcev.jpg (35.14 KiB) Viewed 9973 times
5 turas.jpg
5 turas.jpg (60.92 KiB) Viewed 9973 times
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

PreviousNext

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests