Klubų organizuojamos varžybos

Moderator: aleksej

Klubų organizuojamos varžybos

Postby AudriusPo » Mon 2012 Mar 05, 16:03

Nuo š.m. vasario mėnesio Ukmergėje šaškininkai susibūrė po šahcmatų klubo "Juodasis Rikis" vėliava. Norime šiemet suorganizuoti keltą varžybų į kurias pakviesti kolegas-mėgėjus, tačiau sunkoka parinkti gerą ir patogų laiką, nes nežinome kitų klubų planuojamų organizuoti varžybų grafikų.
Kaip patartumėt šitai suderinti? Prašyčiau atsiliepti kitų klubų vadovus ar aktyvistus, gal pavyktų apderinti varžybų grafikus? Prašau parašyti arba čia, arba privačiai. Ačiū!
AudriusPo
 
Posts: 427
Joined: Wed 2012 Jan 04, 16:21
Location: Ukmergė

Re: Klubų organizuojamos varžybos

Postby aleksej » Mon 2012 Mar 05, 16:16

Gera naujiena :).

Man atrodo jums nereikia derinti prie kitų klubų varžybų ir renginių - nes taip nieko ir nesuorganizuosite, tik taikysites :) :(. Darykite taip kaip jums geriau ir patogiau (kaip kiti ir daro). Be abejo - žiūrėkite į oficialų LŠF kalendorių, kad pagal galimybes jūsų renginių datos nesidubliuotų su Lietuvos "oficialių" varžybų datomis, taip visi tik laimės.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Klubų organizuojamos varžybos

Postby AudriusPo » Mon 2012 Mar 05, 16:41

Na aš paprasčiausiai pagalvojau apie tai, kad atsitiktinai gali sutapti planuojamos varžybos su kitų regionų renginiais ir nesulauktume laukiamų svečių. :-) Ačiū, Aleksej, už patarimą - darysime, o po to mokysimės :-)!
AudriusPo
 
Posts: 427
Joined: Wed 2012 Jan 04, 16:21
Location: Ukmergė


Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests