2012 m. Lietuvos studentų ir jaunimo (U-25) čempionatai

Moderator: aleksej

Re: 2012 m. Lietuvos studentų ir jaunimo (U-25) čempionatai

Postby jankis » Sun 2012 Mar 04, 18:41

Daugiau dalyvių nesusirinko į šimtalanges, bet turnyras susiklostė įdomiai. Nugalėtojui išaiškinti prireikė trigubo mačo :) 1-3 vietą bendroje įskaitoje pasidalino Marius Šidla, Lukas Vengelis ir Veronika Vilčinska. Mače geriausiai sekėsi Lukui, kuris antrus metus iš eilės tapo čempionu, antrą vietą užėmė Marius, o trečia bendroje įskaitoje liko Veronika.

Vaikinai:
1. Lukas Vengelis - 7 tšk.
2. Marius Šidla - 7 tšk.
3. Mantas Janavičius - 4 tšk.
4. Albert Kovalevskij - 3 tšk.

Merginos:
1. Veronika Vilčinska - 7 tšk.
2. Agnė Bučinskaitė - 2 tšk.
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: 2012 m. Lietuvos studentų ir jaunimo (U-25) čempionatai

Postby edvard » Mon 2012 Mar 05, 1:10

Reikia savo Univerkuose :!: gera propaganda daryti tarp mokanciu taisykles.
Arba pamokinti....
O TAM JUS TUREJOTE PRAVESTI SAVO UNIVERSITETOSE PIRMENYBES :idea: .
Nereikia čia profu, kaip jus, agituoti.....reikia mases,nors 20-30 žmonių....kitaip niekam nereikalingas ir neidomus turnyras.
Komandoje BUTINAI TURI BUTI MERGINA,nes kitaip neidomu....2 bernai be merginos tai ne komanda ,o berniukų darželis-lopšelis :roll:
Nu žodžiu ,blogai išėjo.... :(
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: 2012 m. Lietuvos studentų ir jaunimo (U-25) čempionatai

Postby jankis » Mon 2012 Mar 05, 15:32

edvard wrote:Reikia savo Univerkuose :!: gera propaganda daryti tarp mokanciu taisykles.
Arba pamokinti....
O TAM JUS TUREJOTE PRAVESTI SAVO UNIVERSITETOSE PIRMENYBES :idea: .
Nereikia čia profu, kaip jus, agituoti.....reikia mases,nors 20-30 žmonių....kitaip niekam nereikalingas ir neidomus turnyras.
Komandoje BUTINAI TURI BUTI MERGINA,nes kitaip neidomu....2 bernai be merginos tai ne komanda ,o berniukų darželis-lopšelis :roll:
Nu žodžiu ,blogai išėjo.... :(


Gal ne visi žino, bet preliminariam dalyvių sąraše buvo 16 dalyvių, tarp jų ir mėgėjų. Taip pat buvo pranešta apie varžybas turbūt beveik visiems šios amžiaus grupės "profams". Bet žmonių planai pasikeičia, vieni nenori, kiti negali sudalyvaut.. Į jų kūnus neįlįsim ir nesudalyvausim už juos.. Sudalyvavo matyt tie, kuriems šis turnyras yra įdomus ir svarbus :) Apie tą propagandą jau kalbama 4-5 metus, kad reikia.. Bet kas ir kaip tuo užsiims ir kokia nauda iš to, tai neaišku. Aišku nepabandęs nesužinosi :) Bet ar jūs tikit, kad įmanoma pritraukt 20 niekad nežaidusių žmonių į varžybas?
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: 2012 m. Lietuvos studentų ir jaunimo (U-25) čempionatai

Postby AudriusPo » Mon 2012 Mar 05, 15:50

jankis wrote:... Apie tą propagandą jau kalbama 4-5 metus, kad reikia.. Bet kas ir kaip tuo užsiims ir kokia nauda iš to, tai neaišku. Aišku nepabandęs nesužinosi :) Bet ar jūs tikit, kad įmanoma pritraukt 20 niekad nežaidusių žmonių į varžybas?


Mantai, užduodi klausimą, kas, kaip ir kokia nauda iš to. Jeigu galvosi tik siaurai apie save patį, tai naudos tikrai ko gero neįžiūrėsi. Juk konkurentai tau nereikalingi tol kol nelaimėsi vieno ar kito medalio, kurio dabar labai trokšti... O kas tada? Nebeturėsi konkurentų, nebetobulėsi ir vieną dieną ateis kitas jaunas Mantas ir nustums be gailesčio į šoną, net nepažiūrėjęs į tave ... :-) Nebent tikiesi, kad būsite kaip dabar, beveik, tiek žaidėjų, kiek ir medalių... Jeigu tau šaškės įdomu ir jomis patinka žaisti, privalai galvoti kaip padaryti, kad jos būtų populiaresnės ir masiškesnės, priešingu atveju jau tu sulauksi laiko, kai nė varžybų nebeliks... Norėtum šito? O ką daryti ir kaip visada gali sužinoti iš vyresnių šalia esančių, kad ir Edvardo, Romualdos, Aleksejaus ir t.t. Jie tikrai žino ne tik kaip žaisti šašakėm, bet ir kaip pritraukti kitus...
Ar esi iš tų, kurie mano jog viską turi kažkas tai padaryti ir atnešęs pakišti po nosimi,bei dar gražiai paprašyti? :-) Jeigu ne - tada veik! Kur jaunatviška energija ir entuziazmas!? :-D
Last edited by AudriusPo on Mon 2012 Mar 05, 15:53, edited 1 time in total.
AudriusPo
 
Posts: 427
Joined: Wed 2012 Jan 04, 16:21
Location: Ukmergė

Re: 2012 m. Lietuvos studentų ir jaunimo (U-25) čempionatai

Postby edvard » Mon 2012 Mar 05, 15:52

Tikiu kad galima .
Tik reikia kitaip daryti.
Pirma; KOMANDINIS TURNYRAS ;Komandoj minium 5-6 žmones.(butinai 1 ar 2 merginos).KOMANDA PRIEŠ KOMANDA :!:
Turnyras trumpas; maxs 3 val.
Po to individualus ;Kas nori tas žaidžia.
Bet apdovanoimai turi buti atskyri.Profaims- savo medaliai. Megejams savo .Na aisku gal reikes surinkti po 20 litu is komandos.(papildomems megeju medaliams :!: )
Zodziu viskas imanoma.
BET PRADZIA ;JUS PATYS :!: :!: :!: :!: SAVO UNIVESITETUOSIA TURITE PRAVESTI PIRMENYBES.
GAL PER METUS net 2-3 TOKIOS PIRMENYBES;ZIEMOS,....Pavasario,.....Rudens pirmenybes.
Tai ir yra propaganda.
Tik po to gal bus nauda. Viskas priklauso nuo JUSU aktivumo.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: 2012 m. Lietuvos studentų ir jaunimo (U-25) čempionatai

Postby jankis » Mon 2012 Mar 05, 16:02

AudriusPo wrote:
jankis wrote:... Apie tą propagandą jau kalbama 4-5 metus, kad reikia.. Bet kas ir kaip tuo užsiims ir kokia nauda iš to, tai neaišku. Aišku nepabandęs nesužinosi :) Bet ar jūs tikit, kad įmanoma pritraukt 20 niekad nežaidusių žmonių į varžybas?


Mantai, užduodi klausimą, kas, kaip ir kokia nauda iš to. Jeigu galvosi tik siaurai apie save patį, tai naudos tikrai ko gero neįžiūrėsi. Juk konkurentai tau nereikalingi tol kol nelaimėsi vieno ar kito medalio, kurio dabar labai trokšti... O kas tada? Nebeturėsi konkurentų, nebetobulėsi ir vieną dieną ateis kitas jaunas Mantas ir nustums be gailesčio į šoną, net nepažiūrėjęs į tave ... :-) Nebent tikiesi, kad būsite kaip dabar, beveik, tiek žaidėjų, kiek ir medalių... Jeigu tau šaškės įdomu ir jomis patinka žaisti, privalai galvoti kaip padaryti, kad jos būtų populiaresnės ir masiškesnės, priešingu atveju jau tu sulauksi laiko, kai nė varžybų nebeliks... Norėtum šito? O ką daryti ir kaip visada gali sužinoti iš vyresnių šalia esančių, kad ir Edvardo, Romualdos, Aleksejaus ir t.t. Jie tikrai žino ne tik kaip žaisti šašakėm, bet ir kaip pritraukti kitus...


Užduodamas klausimą kokia nauda iš to, aš tiesiog abejoju ar tų žmonių įmanoma pritraukt. Jei žinotumėt kiek aš žmonių kviečiau į varžybas, tai šito kvailo rašinio būtumėt nerašęs :) Beje, kodėl aš privalau kažką padaryt? Šaškės man įdomu, bet be jų turiu ir kitos veiklos, todėl apie populiarinimą turiu galvot ne aš. Galiu aišku ir aš, tą kartais ir darau iš entuziazmo, bet privalo tai kiti žmonės :)
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: 2012 m. Lietuvos studentų ir jaunimo (U-25) čempionatai

Postby edvard » Mon 2012 Mar 05, 16:06

Mantai;populerinti tarp studentu saskes NIEKAS NE PRIVALO.
Ne norite;nereikia.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: 2012 m. Lietuvos studentų ir jaunimo (U-25) čempionatai

Postby AudriusPo » Mon 2012 Mar 05, 16:25

Mantai, pirmiausia - nemanau, kad tau derėtų čia su vyresniais bendrauti kaip su sau lygiais draugeliais. Jeigu laikai save nors kiek praauklėtu - turėtum rodyti bent truputį pagarbos! Nesu aš tavo bendraamžis ir tinku tau į tėvus.
Antra - dar kartą patvirtini, kad esi užaugęs, bet nesubrendęs. Tik nesubrendę neturi pareigų, o turi vien tik teises. Tik nesubrendusiems viską turi padaryti kiti, o jie tik mėgausis.
O jeigu pagal savo galimybes ir darai kažką tai, tai tada esi šaunuolis. Parašyk apie tai ir būsi pagirtas. Bet nelauk pagyrų, jeigu nėra rezultato... Juk medalio niekas nekabina vien už tai, kad teikeisi ateit į varžybas...
O jeigu esi subrendęs, pademonstruok tai ir atsiprašyk už nemandagumą.
AudriusPo
 
Posts: 427
Joined: Wed 2012 Jan 04, 16:21
Location: Ukmergė

Re: 2012 m. Lietuvos studentų ir jaunimo (U-25) čempionatai

Postby jankis » Mon 2012 Mar 05, 16:39

AudriusPo wrote:Mantai, pirmiausia - nemanau, kad tau derėtų čia su vyresniais bendrauti kaip su sau lygiais draugeliais. Jeigu laikai save nors kiek praauklėtu - turėtum rodyti bent truputį pagarbos! Nesu aš tavo bendraamžis ir tinku tau į tėvus.
Antra - dar kartą patvirtini, kad esi užaugęs, bet nesubrendęs. Tik nesubrendę neturi pareigų, o turi vien tik teises. Tik nesubrendusiems viską turi padaryti kiti, o jie tik mėgausis.
O jeigu pagal savo galimybes ir darai kažką tai, tai tada esi šaunuolis. Parašyk apie tai ir būsi pagirtas. Bet nelauk pagyrų, jeigu nėra rezultato... Juk medalio niekas nekabina vien už tai, kad teikeisi ateit į varžybas...
O jeigu esi subrendęs, pademonstruok tai ir atsiprašyk už nemandagumą.


Ech, vėl vaikų darželis forume... Iš tikrųjų, tai jūs ne taip supratot mano vieną sakinį ir parašėt daug netiesos apie mane ir truputį užgavot. Todėl taip ir pasakiau apie jūsų komentarą. Jeigu įžeidžiau jus, tai atsiprašau, bet siūlau kitą kartą labiau įsigilinti į situaciją :) Pats labai buvau nusivylęs, kad daugiau nei pusė planavusių dalyvaut varžybose paskutinėm dienom atsisakė dalyvaut. Bet ką dabar padarysi...
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: 2012 m. Lietuvos studentų ir jaunimo (U-25) čempionatai

Postby AudriusPo » Mon 2012 Mar 05, 16:50

jankis wrote:Ech, vėl vaikų darželis forume... Iš tikrųjų, tai jūs ne taip supratot mano vieną sakinį ir parašėt daug netiesos apie mane ir truputį užgavot. Todėl taip ir pasakiau apie jūsų komentarą. Jeigu įžeidžiau jus, tai atsiprašau, bet siūlau kitą kartą labiau įsigilinti į situaciją :) Pats labai buvau nusivylęs, kad daugiau nei pusė planavusių dalyvaut varžybose paskutinėm dienom atsisakė dalyvaut. Bet ką dabar padarysi...


Mantai, ačiū, kad supratai būtent tai ką ir norėjau parašyti. Tikrai stengiausi parašyti aiškiai. Kitą kartą pasistenk geriau parinkti žodžius ir ramiau sudėliot mintis. Tada irgi būsi suprastas iškart teisingai. Ir tada nebus - "...vaikų darželio...". Atsiprašymas rodo, kad iš esmės esi geras vaikis, tačiau išdykęs :-D. Tikiuosi neužgavau pavadinęs "išdykusiu vaikiu" :-). Leisk dar vieną patarimą, kaip vyresnio žmogaus - visada žiūrėk į tai, ką padarei TU PATS, o ne į tai ko nepadarė KAS NORS KITAS!
AudriusPo
 
Posts: 427
Joined: Wed 2012 Jan 04, 16:21
Location: Ukmergė

Re: 2012 m. Lietuvos studentų ir jaunimo (U-25) čempionatai

Postby jankis » Tue 2012 Mar 06, 0:43

Neužgavot :) Bet čia žmonės, kurie mane labiau pažįsta, galėtų tiksliau pasakyt koks aš vaikis :D O paskutinis patarimas gal ir neblogas, netgi panaudojau jį šiandien kitoje situacijoje. O dar grįžtant prie studentų čempionato ir dalyvių paieškos, tai tiktų lotyniška sentencija - "feci quod potui, faciant meliora potentes" :) Taip pat reiktų padėkot Romai, kuri pasirūpino prizais, varžybų pravedimu ir teisėjavimu.. Tikiuosi šių varžybų tradicija išliks, ir kitais metais bus geriau :wink: O šių metų čempionato nuotraukas jau galite pamatyti čia - http://www.facebook.com/KlubasVerdene
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: 2012 m. Lietuvos studentų ir jaunimo (U-25) čempionatai

Postby edvard » Tue 2012 Mar 06, 14:01

Mantai,rašau visiems kas mokosi universitetuose(ne tau vienam) .
:!: Jus savo Universitetose turite pravesti per metus keleta varžybų(ar šaškių švenčių).Jus gi šaškių AMBASADORIAI :!:
:!: Galima ir seansus pravesti. :!:
:!: Ir partija sužaisti su užrištomis akimis (Atrakcija)
:!: Ir konkursa sprendimo paprastu kombinaciju pravesti
:!: ir komandini tarp fakuletu...

žodziu be to ka parasiau nieko :evil: nebus;nes kaip pasakai kam nors staiga ateik ,gal sužaisk IŠKARTO :shock: LR studentu cempionate....tai Vargu ar kas nors ateis pašalinis (ne kokios nors šaškiu mokyklos buves ar dabartinis mokinis...)
:!: Tarp kitko LABAI DAUG YRA ŽMONIU UNIVERSITETUOSE, KURIE žaide šaškemis miesto čempionatose už SAVO MOKYKLA(Liceju,Gimnazija...)Ju reikia IŠŠIFRUOTI!!! :D

Reikia su Universiteto vadovybe susitarti del sales ,del DIPLOMU ar Pagirimo raštu,ar kokiu maikuciu Universiteto ar...t.d.
Reikia varžybom šaškių ? Duosime! :idea: .
Reikia Universitetuose (savo) padaryti sistema, kuri veiktų kai ir JUSU ten jau nebus :!: :idea: (...o Gal ilgalaike sutartis Universitetas-LŠF ???....Ar gal yra kokia LR UNIVERSITETUS JUNGIANČIA organizacija?...)

:( A dabartinis metodas; tipo Ateik,sužaisk...na visai neproduktyvus.....niekas taip neateis....
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: 2012 m. Lietuvos studentų ir jaunimo (U-25) čempionatai

Postby Baskep » Tue 2012 Mar 06, 20:47

Nėra viskas taip paprasta. paskutines buvusios vilniuj saskiu varzybos orientuotos i jaunima ir studentus parode esamas tendencijas, kai net tie, kas ten kazkada zaide saskem ir dalyvavo ivairiuose varzybose kruva kartu, neatvyko. Manau, kad ka Edvard rašo viskas yra labai gražu iš šaškininko pusės. Bet pažvelgus iš toliau, man tai asocijuojasi su utopija. Paprasčiausiai labai abejotina viso sio projekto prasme ir nauda naujai atėjusiam zaist saskem individui.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Re: 2012 m. Lietuvos studentų ir jaunimo (U-25) čempionatai

Postby edvard » Tue 2012 Mar 06, 21:45

:( Sutinku kad TAI ....

savo Universitetose turite pravesti per metus keleta varžybų(ar šaškių švenčių).Jus gi šaškių AMBASADORIAI
Galima ir seansus pravesti.
Ir partija sužaisti su užrištomis akimis (Atrakcija)
Ir konkursa sprendimo paprastu kombinaciju pravesti
ir komandini tarp fakuletu...

UTOPIJA.... :(
tai netgi sunkiau padaryti, kaip išlipti Menulije be skafandrų ....jo, jo utopiausia utopija.... :cry:


Baskep ;Paprasčiausiai labai abejotina viso sio projekto prasme ir nauda naujai atėjusiam zaist saskem individui.

:?: O kokia nauda individui 1m 50cm su kepure, žaisti kritiniškiausia Pasaulije žaidimą krepšinį??? Bet gi žaidžia.
Tai ir šaškem atsirastu norinčiu.

O paprasčiausiai ,tai nieko nedaryti..... :roll:
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: 2012 m. Lietuvos studentų ir jaunimo (U-25) čempionatai

Postby ragvel » Wed 2012 Mar 07, 9:05

o as nesutinku, kad tai utopija - ne kazin kazkoks kosmosas
Viska gerai Edvard parase, pas mane irgi tokios pacios mintys, tik tiek, kad Tai galetu buti daroma ir kituose cempionatuose, ne tik studentu ir jaunimo.

reikia daryti sou, pramoga tada ne tik bus idomu dalyviams, bet bus suinteresuotumas ir is ziniasklaidos ir paramos daveju.
ragvel
 
Posts: 1129
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

PreviousNext

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 58 guests