LR šaškių federacijos taurė "64" Vilnius gruodžio 3-4.d.d.

Moderator: aleksej

Re: LR šaškių federacijos taurė „64 Vilnius gruodžio 3-4.d.d.

Postby ragvel » Sun 2011 Dec 04, 19:02

sveikinimai Lukui. saunuolis.
ragvel
 
Posts: 1129
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: LR šaškių federacijos taurė „64 Vilnius gruodžio 3-4.d.d.

Postby aleksej » Sun 2011 Dec 04, 20:43

Vajus wrote:Viskas baigėsi logiškai :D :

Jūs abu (su Domčevu) žaidėt 6 turus, nes tarpusavy nežaidėt , o Lukas "atidirbo" visus 7 turus.... Taigi, laurai teisingai atiteko darbštesniam .... :)

Bėda tame, kad mums abiems sužaidus ir 7 turus, taškų daugiau neturėtume :( :D. Šiaip jei kam įdomu - nevisai jau kad nežaidėm. Sigis iš vakaro siulė lygias (kaip paaiškėjo vėliau - jam iš ryto buvo planų, nors siulydamas lygias vakare jis apie tai nesakė :)) - aš nesutikau. Bet atėjus į turą ir ištraukus cd4 dc5... Gal kas ir žino kaip laimėti prieš Sigitą tokiame debiute. Aš - ne...

P.S. Na aš galiu kaltinti tik savę, kai 1 ture 1 mikromačo partijoje taip atmetinėjau lygiasias su Antanu Smaidriu, kol neužforsavau pats pralošimo.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: LR šaškių federacijos taurė "64" Vilnius gruodžio 3-4.d.d.

Postby zhygis » Sun 2011 Dec 04, 20:56

Na pirmos partijos su Sigiu as nebuvau zaides anksciau, bet ten teoriskai mano turejo but pranasumas debiute, tai lygias nebuvo sunku isgimdyt.
antra partija buvau zaides susirasinejant kazkada:)
su Luku pirma partija suzaides lygiom (cd4 de5), antra nenorejau zaist taippat (pirmus kokius 8 ejimus padarem abiejose partijose tuos pacius) todel biski nusivaziavau i pievas, nors gale ir pasiseke:)
Dar galejau pralosti ir Labuciui bei Lipkeviciui, bet jie nerado prie lentos laimejimu:)
Man gana nepasiseke paskutiniam ture su burtais, Sigis gavo Domarka, Aleksej - Navicka, Lukas - Labuti, o as - Dasciora (bent mano nuomone jis yra stipresnis uz mano pagr varzovu oponentus) todel jau buvau susitaikes su 4 vieta:) tik kazkaip poto kofas isvede y 3:)
toks idomus pastebejimas kad net 2 macus zaidziau gf4 dc5, ir 2 - cb4 fe5 :)
Beabejo labai norejau aplenkti Luka, ir turet kazkoki sansa zaisti lietuvos finale:) Bet tai teks atidet ateiciai:)
Pagarba treneriams, reitingu skaiciuotojams, turnyru organizatoriams ir visiems kitiems populiarinantiems saskes:)

jei turite klausimu: email: saskes@list.ru
zhygis
 
Posts: 470
Joined: Thu 2008 Apr 17, 15:58
Location: Great Britain

Re: LR šaškių federacijos taurė "64" Vilnius gruodžio 3-4.d.d.

Postby jankis » Sun 2011 Dec 04, 22:08

Šiek tiek informacijos ir nuotraukos jau patalpintos šaškių klubo "Verdenė" puslapyje facebook'e :) http://www.facebook.com/KlubasVerdene
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: LR šaškių federacijos taurė "64" Vilnius gruodžio 3-4.d.d.

Postby senelis » Sun 2011 Dec 04, 22:58

Aleksejus siemet ivede nauja savoka - "Vilkas vistideje". Si karta buvo du vilkai vistideje. Ir kaip matote ne visos vistos buna susitaikiusios su su atrodo neisvengiama lemtimi. Paprastai kiekvienas suo vejasi katina ir tas bega. Bet teko matyti katinu kurie sau ramiai tupi ir joks suo nedrista prisiartinti arciau kaip per puse metro.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Re: LR šaškių federacijos taurė "64" Vilnius gruodžio 3-4.d.d.

Postby aleksej » Mon 2011 Dec 05, 9:09

Lukas ir Žygirdas ne tai, kad ne viščiukai, bet net ne avinukai :). Žygirdas tiesiog žaidė gerai, o Lukui be neblogo žaidimo dar ir taip sekėsi (tiek papildomų taškų prisirinko su Pociumi, Lipkevičiumi ir Labučiu), kad neužimti pirmos vietos buvo tiesiog neįmanoma :). Bet tai gerai. Tik norėtusi pamatyti Luką finale.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: LR šaškių federacijos taurė "64" Vilnius gruodžio 3-4.d.d.

Postby edvard » Mon 2011 Dec 05, 11:29

Finalas bus idomus;yra ir jaunimo yra ir senų vilkų.......
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: LR šaškių federacijos taurė "64" Vilnius gruodžio 3-4.d.d.

Postby Baskep » Mon 2011 Dec 05, 18:07

manau, jog kas nežaidė šitam turnyre, būtų įdomu pamatyti visą lentelę, o ne tik žinoti pirmus kelis žaidėjus galutinėje įskaitoje.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Previous

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 59 guests