Lietuvos rusiškų šaškių čempionato 2008 pusfinaliai

Moderator: aleksej

Postby zoomz » Thu 2008 Mar 13, 15:46

As kiek skaitau taip vis nesuprantu to buzinskio sitemos, ar cia mario neaiskiai isdeliojo mintis, bet visiskai nesuprantu. Idomu kodel buzinskis nepasiulo kazko simtalangem - kad daugiau zmoniu pritraukt? cia siaip toks retorinis klausimas
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby Baskep » Thu 2008 Mar 13, 18:56

jankis wrote:
Baskep wrote:
jankis wrote:Na Edgaro taktinis manevras būtų jei jis į Vilniaus zoną būtų nuvažiavęs :) O 100-langių Šiaulių zona tikriausiai bus silpnesnė. Nors čia viskas tik sąlyginai.. :)



Jo,jo,padarysiu taktinį manevrą šimtalangėm-atvažiuosiu į Vilnių :wink:
jaugi seniai buvau :D



Na taktinis manevras nekoks.. :D Bet atvažiuok. Seniai matytas :)



Tai kas be ko,būtinai atvažiuosiu :) tik neaišku kur reiks miegot,nes kai skambinau Leibovičiui,tai sakė kažką,kažką,kad per vėlai,kažką,kad vietos nėra,bet mes dar pažiūrėsim ar man ten neatsiras vietos :D tuo labiau,kad ilsėtis važiuoju,o ne žaist :)
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby senelis » Thu 2008 Mar 13, 21:41

ragvel wrote:senelis, perziurejau metodine medziaga (super, pagaliau yra liet.kalba, nors ir senai isleista, tik dabar suzinojau).
neradau vieno dalyko saskes c1 ar c3 pravedimo i damkes, ir gaudimo 3 damkes pries 1 damke ir saske (po to kai pravede c1).
lyg perziurejau kiekviena lapa.. bet neradau, jei ka.. parasykit kelintas lapas. o jei nera, tai manau butu tikslinga ideti.

P.S. kazkiek pats prisimenu kaip ka vesti reikia, bet taip graziai viskas papasakota detaliai knygoje, kad to tik ir truksta. o ir turnyre man nepravede ta saske, dabar galvoju jei man butu like 2-3 min. ar as pats pravesciau ir laimeciau...


Siap jau visi tie dalykai yra rasomi ivairiuose endspiliu knygose.Kad ir mano "Paprastuju saskiu damines baigmes"
http://lsf64.tripod.com/knygos.htm
Paemiau siandien ir parasiau dar apie tai tinklapyje
http://lsf64.tripod.com/istorijos.htm
Tikiuosi daug kam bus naudinga.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby senelis » Fri 2008 Mar 14, 16:39

Trintys LR saskiu federacijoje tarp Vilniaus ir provincijos ir tarp simto langeliu lentos ir mazosios lentos salyje visada egzistavo ir egzistuos. Bet pastaraisiais metais tos trintys buvo labai sumazejusios ir viskas vyko gan sklandziai su nedaugeliu konfliktu.Bet panasu, kad siemet tos trintys gali paumeti.Pastaraisiais metais taip jau nusistovejo, kad simtalangiu finalai vykdavo Vilniuje, brazilisku saskiu - Kaune, paprastuju - Siauliuose.
Gal tai ir nebuvo pats geriausias sprendimas, bet tikrai neblogiausias.Visuose minetose trijuose miestose buvo pakankamai tu saskiu megeju ir populiarumas nemazas.
Siemet vilnieciai umai nutare apiplesti visa sali pasiimdami visus 6 pagrindinius turnyrus (simt, paprast,brazil.-vyrai, moterys) i sostine.To jau nebuvo labai senai (o gal ir is viso nebuvo niekada).Vadinasi vilnieciai saskininkai dalyvaudami tose turnyruose neisleis nei vieno cento, o visi kiti tures isleisti keturzenkles sumas. Dauguma turi vaziuoti patirdami didesnes keliones, maitinimo ir pragyvenimo islaidas (nes Vilniuje viskas brangiau)
Toks kriterijus kaip is kokio miesto daugiau dalyviu suaugusiuju varzybose is viso netureti buti, nes Vilniuje yra daugiau gyventoju kaip visus kitus pretendentus sudejus.Tada gal ziurekime procentaliai pagal gyventoju skaiciu? Pirmiausiai buvo prichvatizuotas vyru brazilisku finalas, nors jame zaide tik trys vilnieciai, dabar ketinama pagrobti ir paskutini svarbu turnyra, nors jame zaidzia tik 4 vilnieciai ir dar kai kurie pateke i finala lengvatinemis salygomis.Negalvoju, kad tai yra geri sprendimai, ir per ateinancia rinkimine konferencija matomai reikia atsizvelgti renkant busimojo VK sudeti, kad nepersikeltu visos saskiu varzybos i Vilniu visiems laikams. Labai atsiprasau visu skaitytoju jei ir vel galvojate, kad as esu neteisus.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby ragvel » Fri 2008 Mar 14, 16:46

kas ir belieka ..spresti problemas demokratiniu keliu :).
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Postby Vajus » Fri 2008 Mar 14, 21:58

Cituoju senelį:
Trintys LR šaškių federacijoje tarp Vilniaus ir provincijos ir tarp šimto langelių lentos ir mažosios lentos šalyje visada egzistavo ir egzistuos.

Komentuoju:
Na trintis tarp 100 ir 64 yra , manau, tik vienu aspektu:
visus "kankina" klausimas, ar vienoda pyrago dalis (metinis šaškių federacijos biudžetas) atitenka šioms šaškių rūšims. Bet kadangi apie tą biudžetą niekas , išskyrus "100" atstovus, dorai nežino, tai, tur būt , "VIENODA" ! :lol:
Kažkas kažkada (gal jūs kažkuris dar atmenat kada ?!-aš tai nebeatmenu :D :lol: ) sakė, kad už savaitės (kai grįš ..pats..pats.. )viskas bus išdėstyta . Blambočki, kaip sako mūsų Virgis, tur būt , pagal naują kalendorių gyvenam -kaip ilgai savaitė tęsiasi... :lol:

Bet man tas jau nebeįdomu,-jeigu jau aktyviai žaidžiantiems finaluose yra gerai (nes jie tyli), reiškia viskas gerai :!: :lol: :lol:
Nėra man ko tuo klausimu burną aušinti..

Senelio paliesta tema apie "trintį", o tiksliau tai apie "pinigėlius" kažkaip net jau "pašvinko" -jau tiek laiko praėjo ,visi "lojo" ,"lojo" ir vis tas pats, ir tas pats..Galiu nuramint visus: ir liks tas pats :lol:

Geriau pereisiu prie gan dar šviežios temos :
PIRMA lyga, DVI ZONOS ar VIENA ir panašiai ir t.t.

Eksperimentą (2 zonos vietoj vienos ) padaryti buvo būtina , nes neveltui juk sakoma: nė karto neragavęs ,nežinosi ir skonio. Todėl federacijai
už įvykdytą eksperimentą dedu pliusą .

Skaitančiųjų dėmesiui: toliau aš variantą su 1 zona vadinsiu SENU , su 2 zonom - NAUJU.
Pradžioj bandysiu palyginti variantus , o po to jau pereisiu prie pačių zonų lyginimo.

Kadangi "RIEŠUTO" puslapyje aš galiu rašyt, ką noriu ir kiek noriu :D :lol: , tai, jei norit skaityti toliau, keliaukit į RIEŠUTO puslapį:

www.riesutas.org
Vajus
 
Posts: 393
Joined: Mon 2007 Nov 26, 15:10

Postby senelis » Fri 2008 Mar 14, 22:40

Ger. Vajus vienas is nedaugelio kuris bando argumentuoti ka raso, o ne raso kas sauna pirmiausiai i galva. Ir reikia pripazinti kai kurie jo samprotavimai yra teisingi.Aisku, kas butu jeigu butu,tai kol nebus ir nebus aisku.O ka gerb. Vajus mano ar tai gerai, kad siemet (o gal ir kitais metais ) visos 6 svarbiausios varzybos bus Vilniuje?
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby senelis » Fri 2008 Mar 14, 22:49

Nors du is triju Vilniaus zonos nugaletojai dar nepatikrinti Auksciausios lygos varzybu, abejone yra ne del ju pajegumo, bet tai, kad sias vietas uzimti jiems buvo lengviau, negu Siauliu zonos prizininkams.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby buldozzer » Fri 2008 Mar 14, 22:53

Vajui:

Rimta analizė. Pagarba :!:
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby senelis » Fri 2008 Mar 14, 23:00

Mano klausimas buvo ne del federacijos pinigeliu, bet del pinigeliu kuriuos tarkim siaulieciai isleis vaziuodami 6 kartus i Vilniu ir apie pinigelius kuriuos vilnieciai 6 kartus neisleis nes nereiks niekur vaziuoti.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby ricka-plun » Sat 2008 Mar 15, 0:10

Mano manymu tai,paeksperimentuoti buvo verta,bet tas dvieju zonu eksperimentas nevykes.Nesazininga sistema.Tegul jau buna senas ir saziningas,nei naujas ir nesaziningas pirmos lygos atrankos turnyras.Blogai,manau,kad ir visos varzybos bus tik Vilniuje.Man,kaip ir Aleksejui,yra problemu su darbu.Vilnius tikrai toli ir nepalakstysi...
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby super_mario_33 » Sat 2008 Mar 15, 0:24

Vajaus pamastymai jo tinklapyje kolkas logiskiausiai man atrodo is visu cia issakytu :?
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

Postby ricka-plun » Sat 2008 Mar 15, 0:27

Beje rytoj Telsiuose Vozbuto turnyras!Pradzia 10val.! :)
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby tupik147 » Sat 2008 Mar 15, 0:48

Vajau, kam tu be reikalo suki galvą, skaičiuodamas kuri trejulė stipresnė.Tą labai lengvai ir be klaidų bus galima padaryti po finalo.Ir visi ginčai baigsis.
Kad daugiau pritraukti žaidėjų, reikia daryti zonas.Galima ir tris.
Mokiniams ir žemesnio lygio žaidėjams, kuriems sudėtinga toli važiuoti,
taip žymiai patogiau.Jei būt buvusi zona ir Kaune, tai, ko gero, kokia 20 žaidėjų būtų susirinkę.Tokiu būdu galima populiarinti šaškes su minimum išlaidų.Tik reikėtų kažkaip atskirti nuo pačių silpniausių galimus kandidatus į finalą.Padaryti pirmą lygą su zonų nugalėtojais prie jų prijungiant aukštesnio lygio žaidėjus, kurie zonose nedalyvautų.Gautusi apylygės sudėties, mano manymu, geras, ir svarbiausia, teisingas turnyras be jokių ginčų kas stipresnis.Nors tu mane išvadinai durniu dėl
dviejų etapų pirmos lygos, bet aš skaitau, kad šis variantas žymai geriau už buvusius ir nė kiek nebrangesnis LŠF, nei dabar.Pats sakei, kad mažai turnyrų, čia aš siųlau papildomas, nebrangias žemesnio lygio žaidėjams varžybas vietose, kuriose tikrai būtų žaidiančių , ką parodė Vilniaus zona.
Atskirti stipresnius nuo silpnesnių reikėtų elementariai pagal reitingus, kurie, reikia tikėtis, dabar bus tvarkingai skaičiuojami.Gal būt tas paskątintų gerai žaidžiančius, bet turinčius žemą reitingą, daugiau dalyvauti varžybose.
tupik147
 
Posts: 39
Joined: Fri 2008 Jan 04, 17:45
Location: žemaitija

Postby ricka-plun » Sat 2008 Mar 15, 1:00

Perskaicius Vaido komentara.
Pirmoji mintis tokia:Kam kas naudingiau,tai tas ir tempia ir sneka i savo puse!Kyla paprastas klausimas:Tai gal tada darom tiek pirmos atrankos turnyru,kiek yra Lietuvoje miestu?Kazkodel abejoju,ar sakykim,kokioje Klaipedoje susirinktu maziau zaideju,nei Vilniuje...Beje,Plunges miesto sventes turnyruose susirenka po 30dalyviu!Taip,ju meistriskumas daugumos nesiekia gal ten ir kokio 5atskyrio,bet...Jei tai butu pastoviai,tai ir meistriskumas,ir masiskumas,ir susidomejimas tik didetu!
As uz sena varijanta!Aisku,tik ta prasme,kad vienas pirmos lygos atrankos turnyras!Grieztai esu pries,kad jis visa gyvenima vyktu tik Siauliuose!Manau,kad reiktu plesti geografija,o neapsiriboti tik vien Siauliais,arba,anot Vaido,tik Vilnium!
Del sachmatu sistemos,kad kuris miestas pasiulo geresnes salygas,manau,kad verta butu pagalvoti!Ideja atrodo patraukli!
Kas liecia dvieju zonu sulyginima del stiprumo,manau,kad isvis tai yra neetiska tu zaideju atzvilgiu!Ir isvis neimanoma to sulyginti!Tai pilstymas is tuscio i kiaura!Kas butu,jeigu butu...
P.s.:Matau cia visi izeidus pasidare,tad ir as pabreziu,jog cia tik mano samprotavimai! :) :)
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

PreviousNext

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 85 guests

cron