Lietuvos rusiškų šaškių čempionato 2008 pusfinaliai

Moderator: aleksej

Postby arunas05 » Thu 2008 Mar 13, 2:08

senelis wrote:Jeigu pries sias varzybas nebuvai isanalizaves visu savo zaistu partiju, jei neziurejai ka zaidzia tavo pagrindiniai varzovai ir nemodeliavai kaip su jais zaisi, jei pries varzybas nepakartojai savo individualaus debiutinio repertuaro, jei nepakartojai pagrindiniu svarbiausiu endspiliu tai aisku priklausai 7 grupei. Jei ta padarei tai priklausai 1 grupei. As gi nezinau kaip tu ruoseisi.

tikrai 7. :cry:
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby senelis » Thu 2008 Mar 13, 2:08

http://www.nmsl.lt/
metodine medziaga
Dėl programinės įrangos skirtos varžybų organizavimui prašome kreiptis elektroniniu paštu: info@nmsl.lt
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby senelis » Thu 2008 Mar 13, 2:09

Tau geriau zinoti
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby arunas05 » Thu 2008 Mar 13, 2:14

senelis wrote:http://www.nmsl.lt/
metodine medziaga
Dėl programinės įrangos skirtos varžybų organizavimui prašome kreiptis elektroniniu paštu: info@nmsl.lt

šaunu. pasirodo viskas yra ir viską galima rasti. tik reikia žinoti , kur ieškoti.

idealu būtų , jeigu ir LŠF puslapyje būtų tokia nuoroda.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby senelis » Thu 2008 Mar 13, 2:18

Kas iesko tas randa
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby ragvel » Thu 2008 Mar 13, 9:36

senelis, perziurejau metodine medziaga (super, pagaliau yra liet.kalba, nors ir senai isleista, tik dabar suzinojau).
neradau vieno dalyko saskes c1 ar c3 pravedimo i damkes, ir gaudimo 3 damkes pries 1 damke ir saske (po to kai pravede c1).
lyg perziurejau kiekviena lapa.. bet neradau, jei ka.. parasykit kelintas lapas. o jei nera, tai manau butu tikslinga ideti.

P.S. kazkiek pats prisimenu kaip ka vesti reikia, bet taip graziai viskas papasakota detaliai knygoje, kad to tik ir truksta. o ir turnyre man nepravede ta saske, dabar galvoju jei man butu like 2-3 min. ar as pats pravesciau ir laimeciau...
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Postby Baskep » Thu 2008 Mar 13, 9:52

aleksej wrote:Aišku, vilniečiai turėtų daugiau problemų patekti į finalą iš vieno bendro pusfinalio, čia su Andriu negalima nesutikti. Iš kitos pusės "kaltinti" patekusius žaidėjus-vilniečius, kad jie neverti vietų finale, kadangi į Vilnių neatvažiavo kaimynai-konkurentai iš Trakų, Kauno, Anykščių, Alytaus, Utenos, Zarasų ir t.p. irgi negalima. Kaip jau rašiau - bent man susidarė įspūdis, kad ne visi žinojo, kad vienas iš pusfinalių šį kartą vyksta Vilniuje, veikė kažkoks inercijos dėsnis - jeigu 1 lyga, tai ji vyksta Šiauliuose. Pažiūrėsime į Šiaulių pusfinalio lentelę: 5. Sebeika Domas (Anykščiai), 11. Navikauskas Edgaras (Kaunas). Klausimas - kokio velnio jie važiavo į Šiaulius, kai Vilnius šalia? :).






Aš manau,kad kas domėjosi,tas tikrai žinojo,kad vyksta dvi zonos,nors aišku buvo ir tokių kurie sakė,kad yra ir trys :D Man tai keista,kad jei aš gyvenu Kaune,tai turiu,net faktiškai privalau žaist Vilniaus zonoj.Kur aš noriu,ten aš žaidžiu,tuo labiau,kad man į Šiaulius važiuot,juose žaist ir t.t. yra labai labai pigiau nei į Vilnių,nes kaip Andrius ir sakė Šiauliuose nakvynė pigi,netgi labai,o dar ir ant kelio aš išsivartau beveik minimaliai,tai taip,kad jūs čia man nibumbum,kai visko nežinot :P
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby ragvel » Thu 2008 Mar 13, 9:55

del zonu, 1 lygos ir auksc.lygos.
manes nebuvo tuo laiku kai vyko "perversmas"/pakeitimai.
kai buvau paauglys visi zaide viename turnyre, buvo daug zmoniu, manau ir prizinis fondas del to buvo didelis.
paskui prisimenu, buvo taip, kad po pagrindinio turnyro, 6-8 vietos (neprisimenu tikslo skaiciaus) tese kova , iskart kita diena, ir per 2-3 suzaizdavo.
aisku tokia sistema buvo ilgesne nei dabar 3 dienos.
dabar Lietuvos lyderiai, pagal praeitu metu rezultatus turi privilegijas, nebereikia jiems zaisti daug macu per diena, panaikinamas atsitiktinumas (bendrame turnyre gali buti parankus burtai) nezinau kokie dar buvo motyvai keisti senaja sistema.

bet dabar atsirado ir kitu minusu, kuriu lyg nebuvo, iskylo dilema del pinigu, kelti visus pinigus i auks.lyga ar ne, masiskumas ar meistriskumas, siauliai ar vilnius.
gal kas galetu apsviesti kokios yra sistemos kitose salyse, kad neisradineti dviracio?.

Kazkiek man nesuprantama kodel auks.lygoje zaidziama kitaip nei europos ar pasaulio cemp. ,as del skraidanciu saskiu. Nesakau, kad turetu zaisti, bet kazkokios krypties ir kalbu nera (kazkada tik kurniko forume buvo).

Zinoma, nesinoretu, kad tokioje mazoje salyje, kur zaidzia apie 100 saskininku (sakykim virs 1 atsk.) butu priesiskos puses.
Mano motyvai zaisti saskemis kazkiek pasikeite nuo vaikystes, tada daugiau buvo azartas pasivazineti po Lietuva ir pan., dabar labiau atitinka Vlado zodzius, kurie yra jo svetaineje (Kam reikalingi saskes).
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Postby Baskep » Thu 2008 Mar 13, 9:55

jankis wrote:Na Edgaro taktinis manevras būtų jei jis į Vilniaus zoną būtų nuvažiavęs :) O 100-langių Šiaulių zona tikriausiai bus silpnesnė. Nors čia viskas tik sąlyginai.. :)



Jo,jo,padarysiu taktinį manevrą šimtalangėm-atvažiuosiu į Vilnių :wink:
jaugi seniai buvau :D
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby senelis » Thu 2008 Mar 13, 10:06

Ten to nera, nes ten tik medziaga reikalinga IV atskyrio zaidejui. Na o c1 pravedimas jau gal II atskyrio programa. Tas endspilis visa gyvenima lieka aktualus visiems. Ji reiikia kartoti pries kiekvienas varzybas. Pvz. Siauliu pusfinalyje vienas gerai startaves Siauliu megejas Urbonas del tu ziniu neturejimo negalejo svesti pergales pries Papulova. Siaip jau turedamas laiko bandysiu ta problema isspresti
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby bliamba » Thu 2008 Mar 13, 11:08

Kazkokia nesamone,norejau zaisti ir Telsiuose ir "100" pusfinalyje,deja savaitgalis dirbamas ,viskas sumesta i viena vieta tie turnyrai,niekur nebeiseina zaisti....Dienu laisvu nebera
bliamba
 
Posts: 273
Joined: Fri 2007 Nov 16, 13:48

Postby jankis » Thu 2008 Mar 13, 14:32

Baskep wrote:
jankis wrote:Na Edgaro taktinis manevras būtų jei jis į Vilniaus zoną būtų nuvažiavęs :) O 100-langių Šiaulių zona tikriausiai bus silpnesnė. Nors čia viskas tik sąlyginai.. :)



Jo,jo,padarysiu taktinį manevrą šimtalangėm-atvažiuosiu į Vilnių :wink:
jaugi seniai buvau :D



Na taktinis manevras nekoks.. :D Bet atvažiuok. Seniai matytas :)
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby super_mario_33 » Thu 2008 Mar 13, 15:11

super_mario_33 wrote:Cituoju E.Bužinskį (skirta VK nariams ir aukščiausios lygos dalyviams): "Kadangi šis Lietuvos čempionatas NE atrankinis,siūlau pravesti jį taip: 5 vietos 2007 čempionato dalyviams (nes visi šeši turbūt nesusirinks),po 5 vietas iš pirmos lygos ir iki 3 vietų remėjams (visiems norintiems žaisti įnašas-500 LT,kurie,jei remėjų atsirastų, keliautų i prizinį fondą).Tai pirmas pliusas.Antras-daugiau žmonių atsiras galimybė įvykdyti meistro normą.Ir dar vienas pasiūlymas: varžybas pravesti per keturias dienas: skiriant 45 min. partijai,pirmą,antrą ir ketvirtą dieną sužaidžiant 2,o trečią-3 ratus."


Turit kas geresnių pasiulymų,ar diskusijos, kaip visada,užvirs paskutinę minutę?
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

Postby senelis » Thu 2008 Mar 13, 15:23

super_mario_33 rašo:
Cituoju E.Bužinskį (skirta VK nariams ir aukščiausios lygos dalyviams): "Kadangi šis Lietuvos čempionatas NE atrankinis,siūlau pravesti jį taip: 5 vietos 2007 čempionato dalyviams (nes visi šeši turbūt nesusirinks),po 5 vietas iš pirmos lygos ir iki 3 vietų remėjams (visiems norintiems žaisti įnašas-500 LT,kurie,jei remėjų atsirastų, keliautų i prizinį fondą).Tai pirmas pliusas.Antras-daugiau žmonių atsiras galimybė įvykdyti meistro normą.Ir dar vienas pasiūlymas: varžybas pravesti per keturias dienas: skiriant 45 min. partijai,pirmą,antrą ir ketvirtą dieną sužaidžiant 2,o trečią-3 ratus."

Mano nuomone tokia: Nereikia isradineti dviracio ir galvoti apie nauja nevykusi eksperimenta.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby super_mario_33 » Thu 2008 Mar 13, 15:29

Tiesiai šviesiai čia-dabar aišku :)
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

PreviousNext

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 56 guests

cron